ÖZCAN BİZATİ'DEN DİKKAT ÇEKEN İFADELER!


Yayınlanma 17 Ekim 2022, Pazartesi 12:19:34
Güncelleme 17 Ekim 2022, Pazartesi 12:19:34
BursaspordaBugün

Bursaspor’un eski teknik direktörü Özcan Bizati Bursaspor’dan ayrılış süreciyle ilgili açıklamalarda bulundu. Bizati, "Ben bir laf ettim. Seyirci diye bahsettim taraftar olarak algılandı" dedi.

Geçtiğimiz sezon Bursaspor’da görev alan ve sonrasında Bursa’da oynanan Manisa FK maçından sonra yolların ayrıldığı Özcan Bizati, ayrılış süreciyle alakalı açıklamalarda bulundu.

"OYUNCULARLA PLAY-OFF'U KONUŞUYORDUK"
Yeşil-beyazlı takımın düşme potasındayken göreve geldiklerini söyleyen Bizati, “Bursaspor’u 1.73 ortalamasıyla play-off’a yaklaştırdığımız ve çıkarabileceğimiz düşündüğümüz bir dönemdi. Hesaplamalarımızı ona göre yapıyorduk ve oyuncularla bunu konuştuğumuz dönemde taraftar seyirci ayrımı yapılamadığı için sıkıntı yaşadık Bursa’dan ayrılmak zorunda kaldık” dedi.

TARAFTAR SEYİRCİ AYRIMI
‘Ben bir laf ettim seyirciyle ilgili’ diyen Bizati, “Benim gözümde seyirci farklı taraftar farklı. Seyirci kulüpten nemalanma bir şeyler bekleyen kişilerdir. Taraftar ise her türlü şartta takıma destek olan kişidir. Bizim seyirciyle taraftarı ayırmamız gerekiyor. Ben seyirci diye bahsettim taraftar olarak algılandı. Benim taraftar seyirci ayrımımı herkes bilir” ifadelerini kullandı.

Kaynak: skorbox TV


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSA'DA 4X4 ETKİNLİK!
Yayınlanma 17 Ekim 2022, Pazartesi 12:19:34
BursaspordaBugün