OZAN İPEK'TEN İBRAHİM YAZICI ANISI! "BEŞİKTAŞ'A..."


Yayınlanma 14 Haziran 2022, Salı 11:41:07
Güncelleme 14 Haziran 2022, Salı 11:41:07
BursaspordaBugün

Bursaspor'un şampiyon futbolcusu Ozan İpek her pazartesi Bursasporda Bugün ekranlarında yayımlanan Pres'in konuğu oldu.

Bursaporda Bugün ekranlarında yayımlanan Oktay Kara ve Barış Yalım'ın sunduğu PRES'te bu hafta yeşil-beyazlı takımın şampiyon futbolcusu Ozan İpek, Bursaspor'un efsane başkanı İbrahim Yazıcı ile olan anısını anlattı.

Efsane futbolcu, "Hem kötü hem iyi anımız var. Ayrılışım ile alakalıydı. Başkan hiç bir zaman beni başka bir takıma yollamak istemedi. Benimle olan konuşması 'Herkes gidebilir sen gidemezsin. Ben ölene kadar bu kulübün başkanıyım sen de burada olacaksın' dedi bana. Ben de hiç gitmeyi düşünmedim" şeklinde konuştu.

"GİTMEK İSTEMEDİM"
Ayrılış süreciyle ilgili konuşan İpek, "Başkan o olaylar yaşandığında ben eminimki kendi isteğiyle bırakmadı sonra bana söyledi. Çok büyük baskı yapıldığını, kulübe ve kendisine çok büyük baskıların olduğunu aktardı.O dönem devre arası geldi. İstanbul takımlarının hepsi istiyordu ama özellikle Beşiktaş çok istedi. Beni başkan yanına çağırdı ve 'Gitme' dedi. Bursa'dan taraftarı çok sevdiğim bir yerden oraya gitmek istemedim" şeklinde konuştu.

"BENİ ZORLA GÖTÜRDÜLER"
İbrahim Yazıcı'nın kendisine söyledikleriyle ilgili konuşan şampiyon, "Sonrasında başkanın bana git dediği yere Mersin İdman Yurdu'na beni zorla götürdüler. Başkan da 'Git 4 ay kal orada ben kulübün içini temizleyeceğim' dedi. ama olmadı" ifadelerini kullandı.

Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR GEÇEN SEZON NE KADAR FORMA SATTI?
Yayınlanma 14 Haziran 2022, Salı 11:41:07
BursaspordaBugün