ORHUN ENE’DEN BURSASPOR SÖZLERİ!


Yayınlanma 13 Mayıs 2023, Cumartesi 10:22:12
Güncelleme 13 Mayıs 2023, Cumartesi 10:22:15
BursaspordaBugün

Frutti Extra Bursaspor ile Play-Off sertliğinde bir maç oynadıklarını belirten TOFAŞ Basketbol Takımı Başantrenörü Orhun Ene, “Böyle değerli bir rakibi yendiğimiz için çok mutluyuz. İnşallah Play-Off’ta Bursa’yı iki takımla temsil edeceğiz” dedi.

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 29. haftasında Frutti Extra Bursaspor’u 92-77 mağlup ederek son 8. maçtaki 7. galibiyetini alan ve Play-Off yürüyüşünü sürdüren TOFAŞ’ta Başantrenör Orhun Ene karşılaşma sonrası değerlendirmelerde bulundu.

Play-off sertliğinde bir maç oynandığına vurgu yapan deneyimli çalıştırıcı şu ifadeleri kullandı; “Rakibimiz Frutti Extra Bursaspor üç sezondur harika basketbol oynuyor. Çok önemli işler yapıyor. Özellikle Bursa basketbolu açısından da hem Türkiye Ligi’nde, hem de yurt dışında gerçekten çok zorlu bir ekip.

Bugün onların bu direncini iyi savunmayla kırdık ve özellikle iç sahadaki o savunma direncinde dağılmadık. Savunmada da özellikle maçın başından sonuna kadar çok doğru yardımla ve ters eşleşmelerde de topun karşısında iyi kaldık. Onun için böyle değerli bir rakip karşısında, Play-Off sertliğinde oynanan bir maçta yendiğimiz için çok mutluyuz. İnşallah iki takım birden play-off’ta Bursa’yı temsil edeceğiz. Bursaspor’un da her ne kadar önünde güçlü rakipleri olsa da onlar da çok kaliteli bir takım. Biz de buraya çok iyi bir ivme ile giriyoruz. İnşallah Bursa’yı play-offta iyi şekilde temsil edeceğiz.”


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR, TOFAŞ’A MAĞLUP!
Yayınlanma 13 Mayıs 2023, Cumartesi 10:22:12
Güncelleme 13 Mayıs 2023, Cumartesi 10:22:15
BursaspordaBugün