ÖMER FURKAN BANAZ: “BU KARANLIKTAN ÇIKACAĞIZ”


Yayınlanma 28 Haziran 2022, Salı 15:33:06
Güncelleme 28 Haziran 2022, Salı 15:33:06
BursaspordaBugün

Bursaspor Başkanı Ömer Furkan Banaz, Bursaspor Dergisi’ne yaptığı açıklamada bu zor günlerin geçeceğini söylerken "Bu karanlıktan çıkacağız" dedi.

Bursaspor Başkanı Ömer Furkan Banaz, Bursaspor Dergisi’nin yeni sayısında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Yeşil-beyazlı takımın tarihinde yaşadığı en karanlık dönemde olduklarını söyleyen Banaz, “Güzide şehrimiz Bursa'mızın her şeyi Bursaspor'umuzun hiç de hak etmediği bir yerdeyiz. Bu sezonda daha önce görülmemiş birçok şey yaşadık. Ancak Bursa halkının ve Bursaspor taraftarının her zaman dediği gibi "iyi günde de kötü günde de seninleyiz" mesajını yürekten hissettik. Unutulmasın ki kulübümüz, Türkiye ve Dünya'da ilklere imza atan ve imkânsız denilenleri başaran bir geçmişe sahiptir” dedi.

“BU KARANLIKTAN ÇIKACAĞIZ”

Süreç ile ilgili konuşan Banaz, “İçinde bulunduğumuz bu yakışıksız durumdan en kısa sürede kurtulacağız. Şehrimizin dinamikleri, koşulsuz şartsız yanımızda olan siz taraftarlarımız, güzel günlerin bir an evvel gelmesi için gece-gündüz demeden çabalayan yönetim kurulumuz ile beraber bu karanlıktan çıkacağız. Bilinmelidir ki Bursaspor'umuz yeniden ait olduğu yere sağlam adımlarla geri dönecektir” ifadelerini kullandı.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR PATENTLİ OYUNCU ZONGULDAK’TA…
Yayınlanma 28 Haziran 2022, Salı 15:33:06
BursaspordaBugün