ÖMER FURKAN BANAZ: “BİZ KOLTUK SEVDALISI DEĞİLİZ”


Yayınlanma 20 Temmuz 2022, Çarşamba 20:09:27
Güncelleme 20 Temmuz 2022, Çarşamba 20:09:27
BursaspordaBugün

Bursaspor Başkanı Ömer Furkan Banaz, Vakıfköy’deki imza töreninde yaptığı konuşmada, “Geliri ile gideri ile her şeyi şeffaf bir şekilde karşınıza koyduk hatta daha evvelinde de aday olmak isteyen varsa buyursun dedik. Biz koltuk sevdalısı değiliz. Personelimiz ve yönetim kurulumuz gece gündüz demeden aralıksız çalışıyor, huzurlarınızda hepsine teşekkür ederiyorum. Bursaspor’un çok paraya ihtiyacı var ama bizim için paradan değerli olan birlik ve beraberliğe ihtiyacı var” dedi.

Bursaspor Başkanı Ömer Furkan Banaz, Vakıfköy’deki basın toplantısında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Banaz, “Elbet bu günler geçecek, düştüğümüz yerden kalkmasını biliyoruz. Mevcut sıkıntılar üstümüze dağ gibi çökse de inandıklarımızdan ve yolumuzdan ben ve yönetim kurulumuz olarak asla vazgeçmeyeceğiz, pes etmeyeceğiz. En kötü gün bugün ise bugün de armasıyla, rengiyle, adıyla, başarılarıyla Bursaspor.

Değerli Bursasporlular yıllardan beri duymak istenilen ama görüyoruz ki kabullenilmek istemenmeyen tablo ortada. Geliri ile gideri ile her şeyi şeffaf bir şekilde karşınıza koyduk hatta daha evvelinde de aday olmak isteyen varsa buyursun dedik. Biz koltuk sevdalısı değiliz. Personelimiz ve yönetim kurulumuz gece gündüz demeden aralıksız çalışıyor, huzurlarınızda hepsine teşekkür ederiyorum. Düştüğümüz yerden ancak hep birlikte el ele vererek özümüze dönerek kalkabiliriz. Bursaspor bu ayaklanmayı daha önce yaptı ve inanıyoruz ki bir daha yapacaktır. Bursaspor’un çok paraya ihtiyacı var ama bizim için paradan değerli olan birlik ve beraberliğe ihtiyacı var.

Biz taraftarımızdan çok bir şey istemiyoruz, formalarımıza, kombinelerimize ilgi göstersinler ve en önemlisi maça gelerek başarıya inanan bu ekibe destek olsunlar. Bursaspor sizinle daha güçlü olacaktır. Hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyor başarılı günler diliyorum.”


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR MAÇLARI NEREDEN YAYINLANACAK? İŞTE BAŞKAN BANAZ’IN AÇIKLAMASI…
Yayınlanma 20 Temmuz 2022, Çarşamba 20:09:27
BursaspordaBugün