NEDİM YÜCEL'DEN ÇOK ÖZEL AÇIKLAMALAR!


Yayınlanma 20 Eylül 2022, Salı 20:19:17
Güncelleme 20 Eylül 2022, Salı 20:19:17
BursaspordaBugün

Köşe yazarımız Özgen Karadayı, Frutti Extra Bursaspor Genel Menajeri Nedim Yücel ile çok özel bir röportaj gerçekleştirdi.

Bursa basketbolunun önemli isimlerinden, Frutti Extra Bursaspor’un Genel Menejeri olan çok değerli Kardeşim Sayın Nedim Yücel   ile, siz değerli bursaspordabugun.com okuyucuları için bir röportaj gerçekleştirdim. Keyifle okumanız dileğiyle. Kendisini biraz yoracağız sorularımızla. Bakalım Manşete çıkacak cevaplar alabilecek miyiz…

Öncelikle röportaj teklifimizi kabul ettiğin çok teşekkür ederiz Sevgili Nedim. Basketbolla ilgilenenler ve Bursaspor aşıkları gayet iyi tanıyor  ama okuyucularımız için Nedim Yüceli biraz daha detaylı tanıyabilir miyiz? 

Aslında voleybolcu bir aileden geliyorum.Babam,ablam ve kuzenlerim hepsi Voleybolcu idi.Bende onlar o zaman Eczacıbaşı’nda oynarken basketbola Eczacıbaşında başladım fakat hemen 1 sene sonra Eczacıbaşı Basketbol faaliyetlerine son verice Beşiktaş’a geçtim ve yaklaşık 16 sene Beşiktaş’ta oynadım, daha sonra Pınar Karşıyaka, Mersin, Türk Telekom ve Darüşşafaka Doğuş olmak üzere 17 sene Süper Ligde forma giydim ve bu süre içerisinde  yaklaşık 60 kere de milli formayı giydim.Ayrıca 2 kez de ligi Ribaund lideri olarak bitirdim.

YAZININ DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN | ÖZGEN KARADAYI


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
İŞTE FURKAN EMRE ÜNVER VE HASAN AYAROĞLU’NDA SON DURUM!
Yayınlanma 20 Eylül 2022, Salı 20:19:17
BursaspordaBugün