MUSTAFA VARANK’TAN BURSASPOR AÇIKLAMASI!


Yayınlanma 08 Mayıs 2023, Pazartesi 11:59:08
Güncelleme 08 Mayıs 2023, Pazartesi 11:59:20
BursaspordaBugün

Bursa’dan milletvekili adayı olarak gösterilen Mustafa Varank, “Bursaspor’un ileriye gitmesi için ekip arkadaşlarımızla birlikte önümüzdeki dönemde gündem maddelerimizde en önemlisi olacak" dedi.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, dün gazeteciler ile bir araya geldi.

"BUNU YAPMAYA HAZIRIM"
Bursaspor ile ilgili bir soruya cevap veren Varank, ”Bu şehrin dinamiklerinde futbolun önemini biliyorum. Sokakta da bana talepler geliyor. Bu şehri önümüzdeki dönemde temsil edecek bir arkadaşınız olarak benim kapasitemde ne varsa, benim ilişkilerim bağlantılarım, bugüne kadar getirdiğim tecrübeler dahilinde, fair play kuralları, adalet dahilinde ben bu şehrin önümüzdeki dönemde bir evladı kabul edilirsem, çalışacak bir arkadaşınız olacak kapasitemde yetkimde ne varsa bunu yapmaya ben hazırım” dedi.

"ELİMİ TAŞIN ALTINA KOYARIM"
Sahaya çıkıp oynamak gerekiyorsa onu da yaparım diyen Bakan, “Benim şirketler adına söz vermem, parayı veririz, sponsorluğu yaparız demem yalan olur. Tabii ki şirketleri, iş dünyasını harekete geçirmek, bu takıma iş dünyasının sahip çıkması için yapılması gereken etkinliklerde elimin taşın altına koyarım. Eğer kurallara uyuyorsa, adaletli ise sahaya çıkıp oynamak gerekiyorsa yaparım” ifadelerini kullandı.

"EN ÖNEMLİSİ OLACAK"
Bursaspor’u gündemde tuttuklarını söyleyen Varank, “Tutamayacağım sözler, benim yetkimde olmayan sözleri verirsem aldatmak olur. Bursaspor’u gündemde tutuyorum. Yeşil beyazı seviyoruz ve önemsiyoruz. Bu takımın ileriyle gitmesi için ekip arkadaşlarımızla birlikte önümüzdeki dönemde gündem maddelerimizde en önemlisi olacak" şeklinde konuştu.

Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
TFF 2. LİG'DE KIRAN KIRANA MÜCADELE! İŞTE KALAN MAÇLAR...
Yayınlanma 08 Mayıs 2023, Pazartesi 11:59:08
Güncelleme 08 Mayıs 2023, Pazartesi 11:59:20
BursaspordaBugün