MURAT SÖZKESEN’DEN TRANSFER TAHTASI AÇIKLAMASI!


Yayınlanma 24 Ekim 2023, Salı 09:26:58
Güncelleme 24 Ekim 2023, Salı 09:27:06
BursaspordaBugün

Bursaspor Teknik Sorumlusu Murat Sözkesen, “Tahtanın açılmasını ümit ediyoruz. Tecrübeli oyuncuya ihtiyacımız var” dedi.

TFF 2. Lig Beyaz Grup 10. hafta maçında sahasında Adıyaman FK’yı Çağatay Yılmaz’ın 90+1. dakikada attığı golle 1-0 mağlup ederek 5 maçlık galibiyet hasretine son veren Bursaspor’da Teknik Direktör Murat Sözkesen, alınan 3 puandan dolayı futbolcuları için çok mutlu olduğunu söyledi.

Olay Medya’ya açıklamalarda bulunan Sözkesen, bu tarz maçları çok oynayacaklarını belirterek devre arasına kadar minimum 20 puanın üzerine çıkmayı hedeflediklerini, devre arasında ise transfer tahtasının açılmasını beklediklerini dile getirdi.

Takımın eksiklerini kapatması için çalıştıklarının altını çizen Sözkesen, şu ifadeleri kullandı:

“Mücadele gücümüzü yukarı çektikten sonra oyun olarak istediklerimizi yapacak zamanlar olacak. Fiziksel olarak takımı yukarı çekmek bir anda kolay değil. En azından devre arasına kadar toplayabildiğimiz kadar puan toplayıp transfer tahtasının açılmasını bekleyeceğiz. Bu kardeşlerimiz bunu yapabilecek kapasitedeler. Eskilerimiz çok. Onları gidermeye çalışıyoruz. Oyuncularımızın aidiyet duygularından ve çalışmalarından memnunum. Yönetim kurulumuz da üzerine düşeni yapıyor. Tahtanın açılmasını ümit ediyoruz. Tecrübeli oyuncuya ihtiyacımız var” dedi.

BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR’UN AVRUPA MAÇI BİLETLERİ SATIŞTA!
Yayınlanma 24 Ekim 2023, Salı 09:26:58
Güncelleme 24 Ekim 2023, Salı 09:27:06
BursaspordaBugün