MURAT SÖZKESEN’DEN MESAJ VAR!


Yayınlanma 27 Eylül 2023, Çarşamba 19:10:35
Güncelleme 27 Eylül 2023, Çarşamba 19:10:53
BursaspordaBugün

Bursaspor Teknik Menajeri Murat Sözkesen bugün ilk kez antrenman sahasında takımı takip etti. Sözkesen, “Bursaspor’u bu zor zamanlarında yalnız bırakamazdık. Bu büyük camianın tekrar ayağa kalkması için herkesin birlik olması gerekiyor. Bursaspor altyapısında yetişen futbolcular her zaman şampiyonluk ister, ona göre yetiştirilir” dedi.

Bugün Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde yapılan idmanı saha kenarından takip eden Sözkesen, futbolcuların istekli olmasından oldukça memnun olduğunu söyledi.

BURSASPOR’UN ALTYAPISINDA YETİŞMEK…

Bursaspor altyapısının her zaman çok kuvvetli olduğunu dile getiren Sözkesen, “Bursaspor’un altyapısı dendiğinde akan sular durur. Buradaki futbolcular her zaman şampiyonluk için yetiştirilir. Buna göre hazırlanır ve antrenman programlarıyla yıllarca Vakıfköy’de hazırlanırlar. Çok yetenekli oyuncularımız var. Kendi performanslarının farkında olmayan çocukları da görüyorum. Hepsi ortaya çıkacaktır. Bursaspor çok büyük bir camia ve tekrar ayağa kalkması için buradayız. Herkes birlik olursa Bursaspor tekrar eski günlerine geri dönecektir” dedi.

BASININ KARŞISINA ÇIKACAK!

Murat Sözkesen yarın yapılacak idman öncesi basının karşısına geçerek merak edilenleri cevaplayacak.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR DAR ALANDA ÇALIŞTI!
Yayınlanma 27 Eylül 2023, Çarşamba 19:10:35
Güncelleme 27 Eylül 2023, Çarşamba 19:10:53
BursaspordaBugün