MUHAMMET DEMİR’DEN BURSASPOR AÇIKLAMASI!


Yayınlanma 15 Ocak 2023, Pazar 10:11:08
Güncelleme 15 Ocak 2023, Pazar 10:11:15
BursaspordaBugün

Bursaspor’un eski futbolcusu Muhammet Demir, açıklamalarda bulundu. Demir, yeşil-beyazlılarda kendi jenerasyonuyla ilgili yorumlarda bulundu.

Bursaspor’un alt yapısında yetişen ve şampiyon kadroda yer alan Muhammet Demir, açıklamalarda bulundu.

Yeşil-beyazlıların alt yapısı ile konuşan Demir, “Enes mesela son olarak Avrupa’da ciddi bir sükse yaptı.Benim jenerasyon için Avrupa’ya gitmek kolay değildi. Çok fazla teklifler olmuyordu. Dediğim gibi bu kadar gitmek kolay değildi. Son dönemde giden oyuncular da çok güzel temsil ettiler. Benim jenerasyondan üst seviyeye çıkamamasının sebebi de çok yoğun bir temponun içindeydik. Çok maç oynuyorduk. Sercan Yıldırım, Eren Albayrak, Serkan Kurtuluş, Serdar Aziz bir çok isim sayabilirim. Çok sakatlıklar yaşadık. Onların kariyerlerine baktığımızda da çok sakatlık yaşamışlardır” dedi.

 “KISA VADEDE TOPLANMASI ÇOK ZOR”
Bursaspor ile ilgili konuşan Demir, “Çok değerli bir maden inanılmaz bir alt yapı inanılmaz bir çevresi var. Herkesi oraya toplamak çok kolay oluyor. Ben Bursaspor’a 12 yaşında gelmiştim. Kısa vadade Bursa’nın toplanması çok zor. Bursa’da yaşıyorum halen de nabzı tutuyorum ama kısa vadede toparlanmasını çok zor olarak görüyorum” ifadelerini kullandı.


Kaynak: Lig Radyo


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
ENVER CENK VİTES ARTIRDI!
Yayınlanma 15 Ocak 2023, Pazar 10:11:08
Güncelleme 15 Ocak 2023, Pazar 10:11:15
BursaspordaBugün