MİLLİ PİYANGO PROJESİ HAYATA GEÇECEK Mİ? BURSASPOR’A 300 MİLYON TL…


Yayınlanma 10 Temmuz 2023, Pazartesi 16:03:49
Güncelleme 10 Temmuz 2023, Pazartesi 16:03:57
BursaspordaBugün

Bursaspor Başkanı Recep Günay, kulübe yaklaşık 300 milyon TL sıcak para getireceğini düşündüğü Milli Piyango Projesi’ni hayata geçirmek için kolları sıvadı.

Bursaspor Başkanı Recep Günay, daha önce Milli Piyango Projesi ile ilgili yaptığı açıklamayı hayata geçirmek için kolları sıvadı.

Sıcak para ihtiyacını bu yöntemle gidermeye çalışan Günay’ın beklentisi 300 milyon TL…

Recep Günay daha önce yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullanmıştı: “Bize 2 ay içerisinde en aşağı 150-200 milyon TL para lazım. Aralık ayından önce bu parayı almamız şart. Bize sıcak para lazım. Bu işlerin uzmanı ile görüştüm. Biz Milli Piyango çekilişi düzenleyelim istiyoruz. 3 milyon bilet bastırıyoruz. Tanesi 100 TL. Çekilişi biz yapmıyoruz. Milli Piyango yapacak. Eşya piyangosu… Daire, araba, bilgisayar, buz dolabı, çamaşır makinası veriliyor. Medya da bunları yayınlacak. Kimler ne aldığını yayınlayacak. Bursaspor hepimizin katkısı ile ayağa kalkar. Sanayicilerin binlerce çalışanı var. Onlara bilet verecek. Karşılığı olan bir şey bu. Belki ev çıkacak. Bursasporlu eski futbolcular da gönüllü olacaklar. İş yerlerine gidecekler, biletleri satacaklar. Biz 1 ayda biletleri bitireceğiz. Bu sıcak para… Bizim tahtamızı da açar, transferi de yapar. Başka hiçbir alternatif yok.”


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR KAR MI ETTİ, ZARAR MI? İŞTE O RAKAMLAR…
Yayınlanma 10 Temmuz 2023, Pazartesi 16:03:49
Güncelleme 10 Temmuz 2023, Pazartesi 16:03:57
BursaspordaBugün