MASSİMO BRUNO BURSASPOR GÜNLERİNİ ANLATTI!


Yayınlanma 05 Kasım 2022, Cumartesi 11:35:47
Güncelleme 05 Kasım 2022, Cumartesi 11:35:47
BursaspordaBugün

Bursaspor’da geçtiğimiz sezon forma giyen Bruno, “”Güzel bir hikaye yazmak istedim ama maalesef çok farklı oldu ne yazık ki. Yine de Türkiye’de geçirdiğim zamana olumlu bakıyorum” dedi.

Bursaspor’da geçtiğimiz sezon forma giyen Massimo Bruno, ülkesinde Türkiye günleri ile ilgili açıklamalarda bulundu.

"BU YÜZDEN AYRILMAK ZORUNDA KALDIM"
Normalde Bursaspor ile sözleşmesinin iki yıllık olduğunu söyleyen Bruno, “Ancak takım küme düştükten sonra bu işler değişti. Türkiye'de bir kural var. Üçüncü ligde yabancı oyuncu oynatamıyorsunuz ben de bu yüzden ayrılmak zorunda kaldım” dedi.

"ÇOK BÜYÜK VE ÇOK GÜZEL BİR KULÜP"
Bursaspor’un küme düşmesiyle ilgili konuşan Bruno, “Çok kötü bir zamandı. Bursaspor çok büyük ve çok güzel bir kulüp. Ben geldiğimde onlar zaten ikinci ligde kendi seviyelerinin altında oynuyorlardı. Yeni gelen başkan bir an önce tekrar yükselmek istedi. Altı yeni oyuncuyla sözleşme imzaladı ne yazık ki feci bir son oldu” ifadelerini kullandı.

"BURSA'DA OLMAK ÇOK GÜZELDİ"
Türkiye’de 6 gol atıp 7 asist yaptığını söyleyen Belçikalı oyuncu, ”Güzel bir hikaye yazmak istedim ama maalesef çok farklı oldu ne yazık ki. Yine de Türkiye’de geçirdiğim zamana olumlu bakıyorum. Ailem orada iyi vakit geçirdi ve Bursa’da olmak çok güzeldi” şeklinde konuştu.

 


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
DÜZCESPOR MAÇINDA KİMLER SAHADA OLACAK?
Yayınlanma 05 Kasım 2022, Cumartesi 11:35:47
BursaspordaBugün