LİDER OYUNCU TRANSFERİ YOLDA!


Yayınlanma 21 Aralık 2022, Çarşamba 12:43:37
Güncelleme 21 Aralık 2022, Çarşamba 12:43:38
BursaspordaBugün

Özgen Karadayı'nın köşe yazısı haberimizde...

Sadece Bursa’da değil, TRT Spor Yıldız kanalı sayesinde tüm Türkiye’de Frutti Extra Bursaspor popülerliğin zirvesine yerleşmiş durumda. Bursaspor’un Eurocup maçları , neredeyse, televizyon başına gerek Türkiye’de gerekse de yurtdışında televizyonu başına geçen milyonların Milli Maç havasında seyrettiği bir şölen havasına dönüştü. Bu müthiş bir motivasyon ve Bursaspor camiası için popülerliği ve sempatiyi tekrar kazandığı harika bir gelişme.

Bu gelişme nedeniyle, tüm caimanın bu maçlara özel eğilmesi ve önem vermesi gerekmektedir. Zira, bu popülerlik, tüm Türkiye’nin sahip çıktığı bir mücadelenin içinde olu-nduğu için bir anlamda Türkiye’nin takımı görüntüsü nedeniyle büyük sorumluluk gerektirmektedir.

Taraftar buna hazır gibi. Kapalı gişe maçlar bunun açık bir göstergesi. Maçlarda yaşatılan atmosfer herkesi hayran bırakmaktadır. Son dönemde deplasmanlarda görmeye alıştığımız “Bursaspor Europe&UK” grubu takımımızı hiç yalnız bırakmıyor. Deplasmanlar da tezahürat seslerini televizyondan duymak bizlere keyif veriyor.

YAZININ DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BEKLENEN İSİM GERİ DÖNÜYOR!
Yayınlanma 21 Aralık 2022, Çarşamba 12:43:37
Güncelleme 21 Aralık 2022, Çarşamba 12:43:38
BursaspordaBugün