KORKUTUCU AÇIKLAMA! ‘3 PUAN SİLME VE TRANSFER TAHTASI…’


Yayınlanma 08 Kasım 2023, Çarşamba 10:53:02
Güncelleme 08 Kasım 2023, Çarşamba 10:53:09
BursaspordaBugün

Bursaspor Başkanı Recep Günay, “Transfer tahtasının açılması ve 3 puan silme tehlikesinin ortadan kalkması için, Bursasporlu olduğuna inandığımız İbrahim Burkay’ın bizi dinlemesini istiyoruz” dedi. Ancak Başkan Günay, Burkay’ın geri dönüş yapmadığını da sözlerine ekledi.

Bursaspor Başkanı Recep Günay, Olay Medya’ya konuştu. Günay, Türkiye Futbol Federasyonu 1. Başkanvekili İbrahim Burkay’ın kendilerine randevu vermediğini söyledi… Aynı zamanda Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı olan Burkay’la görüşmek için 3-4 kez talepte bulunduklarını ifade eden Günay, “Hem özel kalemini hem de Türkiye Futbol Federasyonu’nu aradık. Ama geri dönüş olmadı” dedi.

“TORPİL VE AYRICALIK İSTEMİYORUZ”

Yeşil beyazlı kulübün önündeki sorunları çözmesi için vaktinin daraldığını vurgulayan Başkan Günay, sözlerini şöyle sürdürdü: “Transfer tahtasının açılması ve 3 puan silme tehlikesinin ortadan kalkması için, Bursasporlu olduğuna inandığımız İbrahim Burkay’ın bizi dinlemesini istiyoruz. Herhangi bir konuda torpil ve ayrıcalık da istemiyoruz.”

“BİR GRAM SEVGİLERİ VARSA BİZİ DİNLERLER”

“Avukatımızla beraber kendisiyle görüşme talep ediyoruz. Bizi dinlese, elimizdeki belgeleri incelese zaten hak verecek. Kulübümüzün haklarını savunmak için kime gitmemiz gerekiyor? Bursasporla ilgili içlerinde bir gram sevgileri varsa bizi dinlerler. Bu konu ne kadar bizleri ilgilendiriyorsa onları da bir Bursalı olarak ilgilendiriyor.”

BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
FURKAN EMRE ÜNVER O POZİSYONU ANLATTI!
Yayınlanma 08 Kasım 2023, Çarşamba 10:53:02
Güncelleme 08 Kasım 2023, Çarşamba 10:53:09
BursaspordaBugün