JOAO PEDRO, YUNANİSTAN’DA BURSASPOR’U ANLATTI!


Yayınlanma 16 Temmuz 2022, Cumartesi 17:30:03
Güncelleme 16 Temmuz 2022, Cumartesi 17:30:03
BursaspordaBugün

Bursaspor’da geçtiğimiz sezon devre arasında transfer olan Joao Pedro, Bursaspor günlerini anlattı.

Spor Toto 1. Lig’de geçtiğimiz sezon ligin ikinci yarısında Bursaspor’a transfer olan ve sonrasında sezon başında Yunan Ligi takımlarından Panetolikos ise anlaşan Joao Pedro, Yunan basınının sorularını yanıtladı.


“PİŞMAN DEĞİLİM”
Geçtiğimiz sezon devre arasında Yunanistan’dan tekliflerin olduğunu ve neden Bursaspor’u seçtiği yönünde bir soruya yanıt veren Portekizli futbolcu, “Geçtiğimiz sezon pek çok takımdan teklif vardı ve ben de Bursaspor’u tercih ettim Pişman değilim. Orası gerçekten çok büyük bir kulüp. Buradaki insanların hiçbir fikri yok” dedi.


“BÜYÜK SEVGİ GÖSTERDİ”
Takımın 2. Lig’de olmasına rağmen taraftarların büyük bir tutkuyla takımlarına bağlı olduklarını söyleyen Pedro, “Bursa’da oynadığımız maçlarda insanlar 30 bin, 40 bin kişi tribüne geldi. Bütün bir şehir büyük sevgi gösterdi. Orasıyla alakalı söyleyeceğim her şey olumlu olur” şeklinde konuştu.


“ORADA OYNAMAYI ÇOK SEVERDİM”
Gelecekte Bursaspor’da oynamak isteyip istemeyeceği ile alakalı bir soruya da yanıt veren Pedro, “Gelecek ile alakalı konuşmak doğru değil ama yarını asla bilemeyiz. Daha önce de söylediğim gibi orada oynamayı çok severdim” ifadelerini kullandı.

Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN | DIŞ HABERLER


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR KAMPANYAYI UZATTI!
Yayınlanma 16 Temmuz 2022, Cumartesi 17:30:03
BursaspordaBugün