İTALYAN MEDYASI YAZDI! BURSASPOR, GALATASARAY İLE YARIŞIYOR…


Yayınlanma 17 Şubat 2023, Cuma 13:00:30
Güncelleme 17 Şubat 2023, Cuma 13:00:31
BursaspordaBugün

Frutti Extra Bursaspor, geçtiğimiz sezon kadrosunda yer alan ve şimdilerde Panathinaikos forması giyen Andrews Andrews’i kadrosuna katmak istediğini İtalyan medyasında yer aldı. Bu transferde Galatasaray’ın da teklif yaptığı öğrenildi.

Galatasaray, geçtiğimiz sezon Frutti Extra Bursaspor'u 7DAYS EuroCup'ta finale taşıyan isimlerden Andrew Andrews'un peşinde düştü. Sarı-Kırmızılılar, ABD'li oyuncuyu kadrosuna katmak adına girişimlerde bulundu.

PANATHINAIKOS YOLLARI AYIRMAK İSTİYOR
Geçtiğimiz sezon Bursaspor'da sergilediği başarılı performansın ardından Andrews'un yeni durağı EuroLeague ekiplerinden Panathinaikos olmuştu. Yunan ekibi, Matt Thomas'ı kadrosuna kattıktan sonra ligde yabancı kuralına takılmamak adına Andrew Andrews ile yollarını ayırmak istiyor.

Gazzetta'nın haberine göre Andrews ve menajerleri ile bu doğrultuda yapılan görüşmelerden henüz olumlu sonuç çıkmadı. Taraflar feshi için bir bedel üzerinde anlaşma sağlamıştı fakat oyuncu tarafının anlaşma sağlanan bedelin üzerine ekstra bir ödeme talep etmesi şimdilik işleri çıkmaza soktu.

TÜRKİYE'DEN İKİ TALİP
Panathinaikos ile yollarını ayırmaya hazırlanan Andrew Andrews için birçok takım da devreye girmiş durumda. Özellikle Türk takımlarının kendisiyle ilgilendiği belirtiliyor. Yine Gazzetta'nın haberinde geçtiği şekilde Galatasaray, oyuncu için bir teklif yapmış durumda. Sarı-Kırmızılıların yanı sıra Frutti Extra Bursaspor da eski yıldızını yeniden kadroya katmak istiyor. Türkiye'den gelen bu iki teklif dışında ise İtalya'dan Venezia'nın bir teklifi olduğu belirtilmekte.


Kaynak: fanatik


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
ÖZER HURMACI’NIN İSTEĞİ VAR!
Yayınlanma 17 Şubat 2023, Cuma 13:00:30
Güncelleme 17 Şubat 2023, Cuma 13:00:31
BursaspordaBugün