İŞTE TFF 2. LİG'DEKİ BÜTÜN TRANSFERLER!


Yayınlanma 26 Temmuz 2022, Salı 14:49:14
Güncelleme 26 Temmuz 2022, Salı 14:49:14
BursaspordaBugün

TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta mücadele edecek olan Bursaspor'un rakipleri transfer sürecini hızlandırırken yeşil-beyazlı takım transfer yasağı olduğu için kadrosunu güçlendiremiyor.

TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta mücadele edecek olan Bursaspor'da çalışmalar sürerken gözler bir yandan da rakiplerin gerçekleştirdiği transfere çevrildi. Bu sezon 19 takımın mücadele edeceği Beyaz Gup'ta yeşil-beyazlılar ile birlikte 4 takım transfer gerçekleştirmedi.

Bursaspor'un yanı sıra Ankaraspor, Menemenspor ve Bayburt Özel İdare şu ana kadar kadrosuna dışarıdan takviye yapmadı.

Öte yandan transfer rekoru şu an için Batman Petrolspor'un elinde bulunuyor. Doğu ekibi şu ana kadar kadrosunu 16 isimle kuvvetlendirirken Güneydoğu ekibi Şanlıurfaspor ise şimdiye kadar kadrosuna 14 futbolcuyu dahil etti.

Geçtiğimiz yıl Pendikspor ile şampiyonluk yaşayan 5 ismin Esenler Erokspor'a transfer olması ise bir başka dikkat çeken durum olarak kayıtlara geçti.

Ligin şu ana kadar en az transfer gerçekleştiren takımı olarak ise Isparta 32 Spor dikkat çekiyor. İç Anadolu ekibi kadrosuna Kocaelispor'dan Musa Nizam'ı dahil etti.

İşte TFF 2. Lig Beyaz Grup'taki bütün transferler:


Afjet Afyonspor
 (7)
Eren Tokat (Adıyaman FK)
İsmail Hakkı Doğan (Bolvadin Belediyespor)
Ali Aydemir (Vanspor FK)
Mete Yıldız (Vanspor FK)
Siyar Kepir (Şanlıurfaspor)
Denis Mirkovic (Karacabey Belediyespor)
Olcay Şahan

Amed SK (7)
Mehmet Öztürk (Ankaraspor)
Ömer Bozan (Sakaryaspor)
Metin Güler (Darıca GB)
Serdar Eylik (Ankara Demir)
Tayyib Kanarya (Baybur Öİ)
Gökhan Köseoğlu (Bucaspor 1928)
Taner Gümüş (Kayserispor)

24 Erzincanspor (11)
Ömer Esenkaya (Bayburt Öİ)
Sinan Akaydın (Turgutluspor)
İsmail Kavuştu (Vanspor FK)
Sefa Narin (Bayburt Öİ)
Burak Aydın (Pendikspor)
Yasin Dülger (Kasımpaşa)
Yücel Candemir (Sivas Belediye)
Samed Karakoç (Şanlıurfaspor)
Maksut Taşkıran (Etimesgut Belediyespor)
Enes Yılmaz (Sivas Belediye)
Umut Kaya (Uşakspor


Arnavutköy Belediyespor (10)
Ferhat Görgülü (Kırklarelispor)
Alper Doğan (Orduspor 1967)
Kubilay Yıldırım (B. Yeni Çarşı)
Furkan Yaman (Serik Belediyespor)
Melih Kılıç (Artvin Hopaspor)
Kemal İçer (Ankara Demirspor)
Fatih Gülmez (Sakaryaspor)
Volkan Kılıç (Kırşehir Belediyespor)
Tolga Şahin (İstanbulspor)
Melik Derin (Afyonspor)

Batman Petrolspor (16)
Emre Şahin (Bayburt Öİ)
İlyas Sarı (Kahta 02 Spor)
Aziz Çakar (Adana Demir U19)
Yunus Emre Genç (Nazilli Belediyespor)
Anıl Gir (Kütahya Belediyespor)
Ramazan Işık (Serik Belediyespor)
Ali Fırat Okur (Bayburt Öİ)
Berat Satılmış (Sarıyer)
Mehmet Küçükdurmuş (Bursa Yıldırımspor)
Şahin Şafakoğlu (Diyarbakırspor)
İlter Ayyıldız (SV Horn)
Osman Işıklı (Bucaspor 1928)
İbrahim İnal (Kütahya Belediyespor)
Ebu Sıddık Çelik (Nazilli Belediyespor)
Serkan Yıldız (68 Aksaray Belediyespor)
Berkay Ceylan (Tepecikspor)

Düzcespor (12)
Emre Keleşoğlu (Kırklarelispor)
Çınar Tarhan (Serik Belediyepor)
Mümin Talip Pazarlı (24 Erzincanspor)
Savaş Polat (Ergene Velimeşe)
Hasan Küccük (Iğdır FK)
Erdoğan Kaya (Beşiktaş)
Emre Gündoğdu (Iğdır FK)
Mehmet Özdıraz (Vanspor FK)
Yasin Ozan (Uşakspor)
Altar Han Hidayetoğlu (Altınordu)
Kerem Kaya (Pendikspor)
İlkay İşler (Beşiktaş)

Çorum FK (11)
Enes Nalbantoğlu (Kütahya Belediyespor)
Mehmet Taşçı (Bayburt Öİ)
Ali Akkuş (Somaspor)
Yusuf Akyel (Ankara Demir)
Metehan Eren Damar (Eyüpspor)
Zafer Kurşunlu (Iğdır FK)
Suat Kaya (Ankaragücü)
Bayram Olgun (Iğdır FK)
Berat Ali Genç (Kırklarelispor)
Erkan Kaş (Şanlıurfaspor)
Malik Karaahmet (Keçiörengücü)

Esenler Erokspor (12)
İsa Güler (Adana Demirspor)
Eşref Korkmazoğlu (Sivas Belediye)
Bekir Demircan (Kırşehir Belediyespor)
Emir Dede (Çaykur Rizespor)
Burak Albayrak (Çaykur Rizespor)
Yiğitcan Akyürek (Manisa FK)
Emir Alagöz (Pendikspor)
Zahit Fındık (Pendikspor)
Sertaç Çam (Pendikspor)
Onur Eriş (Pendikspor)
Serdar Deliktaş (Pendikspor)
Hasan Yurtseven (Gaziantep FK)

Nazilli Belediyespor (11)
Hakkı Can Aksu (Çorum FK)
Şükrü Kaan Kılıçaslan (52 Orduspor FK)
Mert Özyıldırım (Akhisarspor)
Çağrı Bülbül (Ankara Demir)
Nuh Aşkın (Kırşehir Belediyespor)
Yılmaz Basravi (Göztepe)
Anıl Arıcıoğlu (Altınordu)
Alim Harlak (Ankara Demir)
Nurettin Çağlar (İçel İdman Yurdu)
Ahmet Karadayı (Etimesgut Belediyespor)
Gökhan Göksu (Isparta 32spor)

Isparta 32 Spor (1)
Musa Nizam (Kocaelispor)

İnegölspor (7)
Umut Sönmez (Sakaryaspor)
Ethem Pülgir (İskenderunspor)
Niyazi Salman (Tarsus İY)
Hamza Özdemir (Alanyaspor)
Yılmaz Özeren (Iğdır FK)
Taylan Özgün (Adıyaman FK)
Orhan Aktaş (Ankaraspor)

Sivas Belediyespor (8)
Alperen Erdinç (Balıkesirspor)
Emre Bayram (Kahramanmaraş)
Berkay Yıldız (52 Ordu FK)
Emre Adiloğlu (Şile Yıldızspor)
Fatih Oruç (Kullar 1975)
Hakan Demirci (Sarıyer)
Yiğit Alp Sevinç (Büyük Anadolu)
Ahmet Taner Cukadar (Osmaniyespor FK)

Somaspor (11)
Emre Balki (Kırklarelispor)
Mert Özyiğit (Karaman FK)
Furkan Birdal (Bartınspor)
Berkay Ekinci (Hendekspor)
Safa Ali Memnun (Artvin Hopaspor)
Batuhan Doğrukıran (Aliağa FK)
Yusuf Tursun (Bolvadin Bld.)
Yavuzhan Keleşoğlu (Hendekspor)
Ali Özdemir (Ağrı 1970 Spor)
Baha Kısacık (Iğdır FK)
Mehmet Mert Pala (Bursa Yıldırımspor)

Şanlıurfaspor (14)
Şahin Fıstıkçı (Ankaraspor)
Seyit Gazenfer (Ağrı 1970)
Mert Çapar (Nazilli Bld.)
Alpay Koçaklı (Sivas Belediye)
Cumali Bişi (Balıkesirspor)
Kemal Rüzgar (Boluspor)
Aydın Bağ (Vanspor FK)
Barış Gök (Vanspor FK)
Erkan Develi (Adana Demirspor)
İbrahim Sürgülü (İnegölspor)
Mustafa Ethem Erboğa (Kasımpaşa)
Semih Karadeniz (Kocaelispor)
Emre Selen (Etimesgut Belediyespor)
Mehmet Yiğit

Tarsus İdman Yurdu (9)
Burhan Eşer (Bodrumspor)
Eyüpcan Delibalta (Sakaryaspor)
Fatih Solmaz (Keçiörengücü)
Fatih Somuncu (Vanspor FK)
Yılmaz Can Taşkıran (İnegölspor)
Oğuzhan Kayar (Diyarbakırspor)
Taha Balcı (Pendikpor)
Halil İbrahim Tuna (1461 Trabzon)
Uğur Utlu (Keçiörengücü)


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN | OKTAY KARA






BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞ



İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR’DAN ÇARPICI SIRALAMA!
Yayınlanma 26 Temmuz 2022, Salı 14:49:14
BursaspordaBugün