İŞTE SİNAN BÜR’ÜN ERDOĞAN’LA GÖRÜŞTÜĞÜ O AN!


Yayınlanma 04 Şubat 2024, Pazar 17:02:56
Güncelleme 04 Şubat 2024, Pazar 17:03:15
BursaspordaBugün

Bursaspor Başkanı Sinan Bür, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la görüşmesinin görüntüleri ortaya çıktı. Başkan Bür’ün geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamanın üstüne belli bir kesmin bu durumu yalanlaması şaşkınlıkla karşılanmıştı.

Bursaspor Başkanı Sinan Bür, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la görüştüğünü belirtmişti.

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’ndeki ‘Haydi Kadınlar Maça’ projesinin tanıtımında açıklamalar yapan Başkan Bür, “Cumhurbaşkanımızla görüştüm. Kendisi de yanındaki önemli isimlere Bursaspor’a sahip çıkılması konusunda direktif verdi. Bursaspor’umuzun her zaman yanında olacaklarından şüphem yok. İnşallah el birliği eski günlere döneceğiz. Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan da Bursa’nın ve Bursaspor’un yanında olacaktır” açıklamasında bulunmuştu.

BAZI KESİMLER YALAN OLDUĞUNU İDDİA ETMİŞTİ!

Bu ifadelerin ardından sosyal medyada bazı kesimlerin, Başkan Sinan Bür’ün Cumhurbaşkanı Erdoğan’la görüştüğüne inanmamış ve yalanlamıştı.

Bursasporda Bugün ise o günkü görüşmeden görüntülere ulaştı.

ERDOĞAN’A 16 NUMARALI FORMA HEDİYE EDİLDİ

Merinos’taki görüşmenin sadece A protokoldeki isimlerin girildiği noktada olduğu, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ın da görüşmede yer aldığı görüşüyor.

Ayrıca Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 16 numaralı bir Bursaspor forması hediye edildiği de fotoğraf karesinde net bir şekilde görünüyor.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR YIKILDI! YİNE OLMADI…
Yayınlanma 04 Şubat 2024, Pazar 17:02:56
Güncelleme 04 Şubat 2024, Pazar 17:03:15
BursaspordaBugün