İŞTE BURSASPOR’UN YENİ SPONSORU!


Yayınlanma 04 Temmuz 2023, Salı 16:19:38
Güncelleme 04 Temmuz 2023, Salı 16:19:45
BursaspordaBugün

Bursaspor Kulübü’nün yeni sponsoru Acarhoroz İnşaat oldu.

Bursaspor Kulübü, yeni sponsorlarını tanıttı.

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde düzenlenen tören yeşil-beyazlıların yeni sponsoru Acarhoroz İnşaat AŞ. oldu.

Bursaspor yönetim kurulu üyeleri Savaş Sefa, Ersoy Horoz ve Metin Genç toplantıya katılırken, Acarhoroz İnşaat AŞ. Kurulu Başkanı Serdar Acarhoroz da katıldı.

Ersoy Horoz, “Bugün ilk günümüz. Heyecanımızı mazur görün. İlk sponsorluk anlaşmamızı Acarhoroz İnşaat AŞ. İle yaptık. Kendilerine şimdiden teşekkür ediyoruz” dedi.

17 MİLYON TL’LİK KATKI!

Daha söz hakkı alan Serdar Acarhoroz, şunları söyledi: “Bir seçim sürecinden geçtik. Sevgili abim Recep Günay başkan oldu. Destek vereceğimi daha önce söylemiştim. Recep Başkana da benden istediğin bir şey var mı dedim. Loca alın dedi. Aldık. Ama loca almakla da olmaz. Bursaspor bir yangının içerisinde. Dost görünenler ellerini çekti. Düşmansal saldırıralara geçtiler. Böyle olmaz. Birlik beraberlik gerekir. 17 milyon TL’lik bir vergi borcu vardı. Ben de bu problemi sponsorluk anlaşması yaparak çözdük. Sadece bu da değil. Bir futbolcunun da maliyetini karşılamak istiyorum. Elimizde bulunan mevcut kadroyu tutmak zorundayız. Ben bir kıvılcım yakmak istiyorum. Bursa’dan ricam herkes taşın altına elini koysun. Ben gerçek Bursasporluluğun bu olduğunu düşünüyorum. Ben bu kadarla da kalmayacağım ve desteğimi sürdüreceğim. Sadece parasal değil, projelerimle de destek vereceğim.”


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN - ORKUN YALIM


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
‘ALİ AY İÇİN BENİ ARADILAR!’
Yayınlanma 04 Temmuz 2023, Salı 16:19:38
Güncelleme 04 Temmuz 2023, Salı 16:19:45
BursaspordaBugün