İSMAİL ERTEKİN’DEN TAHSİN TAM YORUMU!


Yayınlanma 02 Kasım 2022, Çarşamba 15:44:02
Güncelleme 02 Kasım 2022, Çarşamba 15:44:02
BursaspordaBugün

Bursaspor’la yollarını ayırdıktan sonra Çorum FK ile anlaşan Tahsin Tam’a başarılar dileyen İsmail Ertekin, “Tahsin Hoca’ya başarılar dilerim. İnşallah Bursa’yı en güzel şekilde temsil eder. Biz Tahsin Tam’dan sonra uçacağız kaçacağız diyecek halimiz yok. Ama yenilgiyi kabul etmeyen bir takım olacağız” dedi.

Bursaspor’la yollarını ayıran Tahsin Tam’la ilgili düşüncelerini de paylaşan İsmail Ertekin, “Tahsin Hocam elinden gelenin en iyisini yaptı. Birçok isme şans verdi. İlk 11’de birçok oyuncumuz oynadı. Tahsin Hoca'dan sonra uçacağız kaçacağız deyip taktik değiştirecek halimiz yok. Ama biz yenilgiyi kabul etmeyen bir takım olacağız. Bursalı teknik adamların birbirine rakip olması kadar güzel bir şey yok. Tahsin Hocamız da inşallah başarılı olur ve Bursa’yı iyi temsil eder” ifadelerini kullandı.

Ertekin ayrıca kendisinden sonra ‘Sportif Direktör gelecek mi?’ sorusuna, “Sportif Direktör olarak farklı bir isim gelir mi? Şu an öyle bir şey düşünülmedi. Ama yönetim böyle bir karar alabilir. Belli olmaz” cevabını verdi.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
HASAN AYAROĞLU'NDAN ÜZÜCÜ HABER!
Yayınlanma 02 Kasım 2022, Çarşamba 15:44:02
BursaspordaBugün