İSMAİL ERTEKİN’DEN ÖZER HURMACI AÇIKLAMASI!


Yayınlanma 21 Haziran 2022, Salı 21:40:16
Güncelleme 21 Haziran 2022, Salı 21:40:16
BursaspordaBugün

Bursaspor Sportif Direktörü İsmail Ertekin, Özer Hurmacı ile ilgili yaptığı açıklamada, “Yüksek olasılıkla Özer bizle olacak. ‘Bana ihtiyaç varsa elimden geleni yaparım’ dedi. Eğer kondisyonu ve fiziği yeterli durumdaysa bizle birlikte olacaktır” dedi.

Bursaspor Sportif Direktörü İsmail Ertekin Mottofutbol’a dikkat çeken açıklamalar yaptı. Taraftarlarına çok büyük ihtiyaç duyduklarını söyleyen Ertekin, “Birlik olursak birçok şeyi başarırız. Başka da çaremiz kalmadı zaten. 10 gün içinde kombineler çıkacak. Stadyumun yüzde 75’inin dolacağını düşünüyorum. Bursaspor’da doğanların da doyanların da katkı sağlaması gerekiyor. Birliktelik sağlamamız gerekiyor” dedi.

ÖZER HURMACI İLE KONUŞTUK!

Özer Hurmacı’nın tekrar takıma dönüp dönmeyeceği ile ilgili de konuşan Ertekin, “Özer’i kadromuza katmamız mümkün. Büyük olasılıkla da olacak. Özer’le görüştüğümüzde ‘Bana ihtiyaç varsa elimden geleni yaparım’ dedi. Eğer kondisyonu ve fiziği yeterli durumdaysa bizle birlikte olacaktır. Zaten seçeceğimiz de yok. Transfer tahtamız kapalı biliyorsunuz” ifadelerini kullandı.

BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
TAHSİN TAM İLETİŞİME GEÇTİ!
Yayınlanma 21 Haziran 2022, Salı 21:40:16
BursaspordaBugün