İSMAİL ERTEKİN'DEN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR! "ÜST LİGE ÇIKABİLMEK İÇİN..."


Yayınlanma 26 Ağustos 2022, Cuma 11:16:36
Güncelleme 26 Ağustos 2022, Cuma 11:16:36
BursaspordaBugün

Bursaspor Sportif Direktörü İsmail Ertekin, üst lige çıkabilmek için takviye gerektiğini açıkladı.

Bursaspor Sportif Direktörü İsmail Ertekin, TSYD Bursa Şubesi’nin toplantısında önemli açıklamalarda bulundu.

 "HEP BİRLİKTE BU İŞİ BECEREBİLİRİZ"
Böyle bir organizasyonu yaptıkları için TSYD’ye teşekkür eden Ertekin, “Bu işe başladığımızda da söylemiştim hep beraber küme düştük, basın, takım, şehir. Şimdi tam zamanı, birlikte çıkabilmek için. Bursa şehri olarak inşallah bunu sizlerin vasıtasıyla tanıtmaya çalışıyoruz. Hep birlikte bu işi becerebiliriz. Şu ana dek de pozitif bir şekilde bizi destekliyorsunuz” dedi.

"HAYDİ BURSA"
Bu hafta başlayacaklarını söyleyen deneyimli spor adamı, “Zamana ihtiyacımız var. Çok yetenekli oyuncularımız var. O sabrı gösterebilirlerse Bursaspor’un geleceğini kurtarma şansımız var. Üst liglere çok iyi rakamlarla ihraç edebiliriz. Şu anda herkes bir taraftan yazıyor transferi açın diye, haydi Bursa diyorum, herkes destek verirse açabiliriz. Üst ligde çıkmak için takviye yapmak gerekiyor. Kimse destek vermiyor, nasıl açacağız? Bu çağrıda bulunuyorum. 2005, 2006, 2007li çok kaliteli oyuncularımız var” şeklinde konuştu.

"O SABRI İSTİYORUZ"
Bu oyuncuların ligde çok para yapmayacaklarını söyleyen Ertekin, “Üst liglerde büyük paralara bu takımı kurtarabilir. 3 buçuk milyonluk bir şehirde düşünün ki birey başına 50-100 lira verdiğini düşünün, genel anlamda böyle desteği bulabilirsek transferi de açar takımı da yukarı taşıyabiliriz. Transfer açılmazsa çocuklarımız çok genç, o sabrı istiyoruz” dedi.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
ENES ÜNAL’DAN BURSASPOR PAYLAŞIMI!
Yayınlanma 26 Ağustos 2022, Cuma 11:16:36
BursaspordaBugün