İSMAİL ERTEKİN’DEN İSPAT AÇIKLAMASI!


Yayınlanma 24 Mayıs 2023, Çarşamba 10:49:23
Güncelleme 24 Mayıs 2023, Çarşamba 10:49:52
BursaspordaBugün

Bursaspor eski teknik direktörü İsmail Ertekin, “18 yıl dışarda çalıştım çok da rahattım. 7 şampiyonluk yaşadım. Kendimizi isbat edecek halimiz yok. Elinde malzeme ile ancak bir yere varabilirsin” dedi.

Bursaspor eski Teknik direktörü İsmail Ertekin, geçtiğimiz günlerde On Medya ekranlarında yayınlanan Spor Gündem programına konuk oldu.

"SAHAYA İNMEK ZORUNDA KALDIK"
Göreve geliş süreciyle ilgili konuşan Ertekin, “Ben sene başında ilk konuştuğumuzda yönetici arkadaşlarımla sahaya inmeme adına görev aldım ama şartlar öyle bir getirdi ki mecburiyetten sahaya inmek zorunda kaldık. Bursaspor’un durumu nedeniyle Teknik director oldum. Yoksa kendimi ispat etmek için böyle bir şey yapmadım. Bu takımın bir yerlere varması için mücadele ettik ama maalesef değer bilinmiyor. 18 yıl dışarda çalıştım çok da rahattım. 7 şampiyonluk yaşadım. Kendimizi isbat edecek halimiz yok. Elinde malzeme ile ancak bir yere varabilirsin” dedi.

"NASIL OYNANIYOR KİMSE BİLMİYOR"
Sezon içindeki olaylarla ilgili açıklamalarda bulunan deneyimli teknik direktor, “Tahsin hoca kötüydü, kötü antrenördü hadi öyle diyelim yani. Malzemen iyiyse iyi antrenör olursun. Benim lugatımda iyi antrenör yok. Başarılı ve başarısız antrenör var. Bizim bu sene başından beri söylediğimiz bir olay var. Bu ligde oynamayan oyuncular var. Hiç kimse bu ligde oynamamış. 2 oyuncmuz sadece bu ligde oynamış. Bu ligde ne oynanıyor nasıl oynanıyor kimse bilmiyor” ifadelerini kullandı.

"AKLINIZ NEREDEYDİ"
Sezon başında transfer tahtasını açamadıklarını söyleyen Ertekin, “Elimizden gelen tüm gayretle varmaya çalıştık. Sene başında yönetici arkadaşlarımız ile konuştuğumuzda bu takım ne yapar dediklerinde ‘Bu takım ligde kalır ama çok zorlanırız” dedim. Yöneticilerimiz de bunu kabul edecektir. Ligde kalmamıza ragmen hala inanılmaz bir memnuniyetsizlik var. Elinde yeterli malzeme yok ama ne yazıkki hem basında olsun hem spor kamuoyunda büyük memnuniyetsizlik var. Kolay değil. Bursaspor Süper Lig’den düşerken aklınız neredeydi? TFF 1. Lig’de aklınız neredeydi? Doğru transfer yapsayıdnız. Son 10 yılın günahını bu yönetim bu futbolcular bu Teknik heyetler çekti. Yazık Günah arkadaşlar analayışlı olmamız lazım” şeklinde konuştu.

BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
TRABZON'DA BİR ARAYA GELDİLER!
Yayınlanma 24 Mayıs 2023, Çarşamba 10:49:23
Güncelleme 24 Mayıs 2023, Çarşamba 10:49:52
BursaspordaBugün