İSMAİL ERTEKİN’DEN İLK İFADELER! “PSİKOLOJİK DESTEK…”


Yayınlanma 02 Kasım 2022, Çarşamba 15:19:41
Güncelleme 02 Kasım 2022, Çarşamba 15:19:41
BursaspordaBugün

Bursaspor’un yeni teknik direktörü İsmail Ertekin, “Mevzu Bursaspor olunca her görev kutsaldır. Bursaspor’u yakışır yere getireceğiz. Dışarıdan psikolojik destek de alacağız. Oyuncularımızı ileriye götürmek için ne kadar olanak varsa yapacağız” dedi.

Bursaspor’un yeni teknik direktörü İsmail Ertekin, basın toplantısı düzenledi.

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde antrenman öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ertekin, “Mevzu Bursaspor olunca her görev kutsaldır. Yönetimimiz böyle uygun gördü. Futbolcularımıza yardımcı olmak için buradayız. Hem puan hem de oyun olarak daha iyiye gideceğiz inşallah. Bursaspor’u yakışır yere getireceğiz. Bursaspor’da sözleşme diye bir şey olmaz. Ömür billah çalışırız. Ama yarın işler ters gitse yarın da bırakabiliriz” dedi.

“EKSİKLERİMİZ VAR!”

İsmail Ertekin, şöyle devam etti: “Ben takımımızı tanıyorum. Eksik gördüğümüz yerler de var. Tahsin Hocama da teşekkür ederim. Gerekli tüm çalışmamızı sergileyeceğiz. Tahsin Hocam da doğru işler yaptı. Eksikler var mı? Evet var. Biz biraz daha tecrübeli olduğumuz için bu eksiklerle ilgili çalışmalar da yapacağız. Dışarıdan psikolojik destek de alacağız. Oyuncularımızı ileriye götürmek için ne kadar olanak varsa yapacağız.”


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
TAHSİN TAM’IN YENİ TAKIMI RESMİLEŞTİ!
Yayınlanma 02 Kasım 2022, Çarşamba 15:19:41
BursaspordaBugün