İSMAİL ERTEKİN'DEN FLAŞ İTİRAF!


Yayınlanma 23 Mayıs 2023, Salı 11:06:14
Güncelleme 23 Mayıs 2023, Salı 11:06:24
BursaspordaBugün

Bursaspor'un eski teknik direktörü İsmail Ertekin, "Tarsus maçında, duygularıma hakim olamayıp devre arasında hiç yapmayacağım işler yaptım. Bir oyuncuyu darp etme yoluna gittim. Bunun cezasını çekmem gerekiyordu ve sonunda görevi bıraktım" dedi.

Bursaspor eski teknik direktörü İsmail Ertekin, Tarsus İdman Yurdu maçının devre arasında yaşanan enteresan olayı anlattı.

Tecrübeli teknik adam, duygularına hakim olamadığını ve bir futbolcuyu darp ettiğini itiraf etti.

Ertekin, "Bu tür maçlar hoca götüren maçlardır. 2-0 öndesin ve karşı takım çok zayıf. Ben devre arasında Bursalı ve Bursasporlu olduğum için duygularıma hakim olamayıp hiç yapamayacağım işleri yaptım. Bir oyuncuyu darp etme yoluna gittim. Bunu yaptığımı söyleyeyim. Bunu hemen ardından aynı gün başkanı arayıp 'Ben duygularıma hakim olamıyorum' dedim. Benim bırakmam sonuçla alakalı değil. Ben 18 yıldır Bursa dışında çalışıyorum. 30 yıllık antrenörüm, kimseye elim değmedi. Bu yakışmadı bunun cezasını çekmem lazımdı" ifadelerini kullandı.

"BEN FUTBOLCULARI SUÇLAMIYORUM"
İsmail Ertekin şöyle devam etti: "Bu maçların teknik direktörleri, yönetimleri götürdüğünü futbolculara söylemiştim. Ben futbolcuları suçlamıyorum. Önümüzdeki yıl yine Bursaspor'da forma giyecekler. Hem çeki düzen verilmesi gereken oyuncular var, hem de yolların devam edilmemesi gereken bazı oyuncular var. Burada uyum sağlamayan bazı isimler var. Her ne olursa olsun elememiz gerekiyor. Önümüzdeki devre arasına kadar doğru transferlerle iyi bir noktaya gelmemiz gerekiyor."

"ÖZÜR DİLİYORUM"
Yaşanan olaydan sonraki süreci aktaran Ertekin, "Ben o kardeşimizden özür dilemiştim, kamuoyundan da özür diliyorum. Yapmamam gereken bir şeydi ama maalesef duygularıma hakim olamadım" dedi.


Kaynak: On Medya


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR YÖNETİMİ TOPLANACAK!
Yayınlanma 23 Mayıs 2023, Salı 11:06:14
Güncelleme 23 Mayıs 2023, Salı 11:06:24
BursaspordaBugün