İSMAİL ERTEKİN’DEN DİKKAT ÇEKEN AÇIKLAMALAR!


Yayınlanma 17 Kasım 2022, Perşembe 11:50:07
Güncelleme 17 Kasım 2022, Perşembe 11:50:07
BursaspordaBugün

Bursaspor Teknik Direktörü İsmail Ertekin, deplasmanda 1-0 kazanılan Menemen FK maçı ve Pazar günü oynanacak olan Isparta 32 karşılaşmasıyla ilgili dikkat çeken açıklamalar yaptı.

Bursaspor Teknik Direktörü İsmail Ertekin, Isparta 32 Spor maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

Tecrübeli teknik adam, öncelikle Menemen FK maçıyla ilgili olarak, “Geçen hafta oldukça iyi iş çıkardığımızı düşünüyorum. İkinci yarı bölüm bölüm zorlandık, topu rakibe verdik. Ama mücadele gücümüzü bırakmadık. Maçın sonuna doğru daha iyi işler çıkarttık. Sona doğru da golü bulduk ve kazandık. İlk kez deplasmanda galip gelmemiz bize artı oldu. Bu tür maçları daha iyi oynayıp iyi skorla bitirmek istiyoruz. Oyunumuzu geliştirmeye çalışıyoruz” dedi.

"TARAFTARIMIZIN OLUMLU DESTEĞİNE İHTİYACIMIZ VAR"

"Her geçen gün artıya doğru gideceğiz” diyen İsmail Ertekin, “Ben çocuklara güvendiğimden söylüyorum. Bu ligin yabancısıydılar. Şimdi onu attılar üstlerinden. Allah’ın izniyle bu hafta da kazanıp, sıralamadaki yerimiz de yukarıya gidecek. Yarın öbür gün başka şeyler de düşünebiliriz. İyi bir takımla oynayacağız. Topu verirseniz iyi oynuyorlar. Biz baskı yapacağız. Kazanmak için tüm gayretimizi ortaya koyacağız. Taraftarımızın da olumlu desteğine ihtiyacımız var. Eğer bizlere desteklerini esirgemezlerse maç sonu onlara galibiyet hediye edeceğimizi düşünüyorum” ifadelerini kullandı.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR-ISPARTA 32 SPOR MAÇININ HAKEMİ BELLİ OLDU!
Yayınlanma 17 Kasım 2022, Perşembe 11:50:07
BursaspordaBugün