İSMAİL ERTEKİN’DEN AMED MAÇI AÇIKLAMASI!


Yayınlanma 02 Mart 2023, Perşembe 12:14:22
Güncelleme 02 Mart 2023, Perşembe 12:14:28
BursaspordaBugün

Bursaspor Teknik Direktörü İsmail Ertekin, Pazar günü oynanacak Amed Sportif Faaliyetler maçı ile ilgili olarak, “İlginç bir maçla geri dönüyoruz. Bu maça iyi hazırlandık. Rakip puan durumunda yukarıda olabilir ama futbolda ters sonuçlar da olabiliyor” dedi.

Bursaspor Teknik Direktörü İsmail Ertekin, Pazar günü Amed Sportif Faaliyetler’le oynanacak olan maç öncesi basın toplantısı düzenledi.

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’ndeki antrenman öncesi konuşan tecrübeli teknik adam, “Yaşanan felakette hayatını kaybedenlere rahmet diliyorum. Yaralananlara da şifa diliyorum” diyerek şunları söyledi:

“Ülkemizde yaşanan bu olay futbola da psikolojik olarak darbe vurdu. Biz de ilginç bir maçla geri döneceğiz. Bu maça iyi hazırlandık. Hafta sonu puanları alarak yolumuza devam edeceğiz. İnşallah bizim istediğimiz gibi olur. Güç dengesi olarak baktığımızda rakip yukarılarda… Futbolda puan durumu ile ilgili ters şeyler de olabiliyor. Amed maçını kazanıp yolumuza devam edeceğiz. Ufak tefek sakatlıklar dışında sıkıntı yok.”


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR TARAFTARINI SEVİNDİREN HABER!
Yayınlanma 02 Mart 2023, Perşembe 12:14:22
Güncelleme 02 Mart 2023, Perşembe 12:14:28
BursaspordaBugün