İSMAİL ERTEKİN: ‘ÖLÜMÜMDEN SİZ SORUMLUSUNUZ…’


Yayınlanma 22 Kasım 2022, Salı 15:02:59
Güncelleme 22 Kasım 2022, Salı 15:02:59
BursaspordaBugün

Bursaspor Teknik Direktörü İsmail Ertekin, göreve geliş süreciyle ilgili açıklamalarda bulunurken yönetime, “Görevden kaçmam ama bana bir şey olursa ölümümden siz sorumlusunuz” dediğini söyledi.

Bursaspor Teknik Direktörü İsmail Ertkein, Skorboxtv’ye önemli açıklamalarda bulundu.

Yeşil-beyazlı takımda görev almasıyla ilgili konuşan Ertekin, “Ben geçen yıl büyük bir rahatsızlık geçirdim. Baya da uzun süre tedavi gördüm. Sene başında bana böyle bir teklif gelince sahaya inmeyeyim başımıza iş almayayım dedim ve yöneticiler de bana yardımcı oldu. Sportif direktör oldum. Tahsin hocam da teknik direktör oldu. Sezon başında Sene başında oldukça umutlu bir şekilde başladık. Genç oyuncuların bu ligde forma giymemesi, kalan oyuncuların bu ligde oynamaması bu ligin tecrübesizi haline getirdi” dedi.

“GÖREVDEN KAÇMAK GİBİ BİR DURUMUM OLAMAZ”
Sonraki süreçte başarısız sonuçlar aldıklarını söyleyen Ertekin, “Bu sonuçların ardından Tahsin hocam tüm iyi niyetiyle “Ben yönetimin önünü açayım” dedi. Benim teknik direktör olmak gibi bir niyetim yoktu. Yönetimimiz bu kısa mesafede yeni hoca gelse oyuncuları tanıyamayacak, siz tanıyorsunuz bu işi illa sen yap dediler. Ben de o zaman ölümümden siz sorumlusunuz o zaman görev alıyorum dedim. Ben Bursalıyım, Bursasporluyum görevden kaçmak gibi bir durumum olamaz. Sağlığımız el verdiğince mücadele edeceğiz. Biz destek vermek adına buradayız. Şu andaki teknik direktörlüğümde şan şöhret peşinde değilim, para peşinde değilim takımım için buradayım. Yanımdaki ekibimle beraber inanılmaz uğraşıyoruz” ifadelerini kullandı.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR, HASAN AYAROĞLU’NU BEKLİYOR!
Yayınlanma 22 Kasım 2022, Salı 15:02:59
BursaspordaBugün