İNEGÖLSPOR'DA, BATMAN PETROLSPOR MAÇI İÇİN PRİM!


Yayınlanma 13 Nisan 2023, Perşembe 13:04:44
Güncelleme 13 Nisan 2023, Perşembe 13:04:53
BursaspordaBugün

İnegölspor eski yöneticilerinden, kongre üyesi Osman Sevim'den İnegölspor'lu futbolculara Batman Petrolspor maçı için 100 bin TL prim vereceğini açıkladı.

TFF 2. Lig'in 32. haftasında çok kritik bir maça çıkacak olan İnegölspor, Batman Petrolspor maçı hazırlıklarına devam ediyor.

Bu önemli maç öncesi İnegölspor eski yöneticisi Osman Sevim, camiaya birlik beraberlik çağrısında bulunarak 100 bin liralık prim açıklaması yaptı.

Sevim yaptığı açıklamada, "Camia olarak çok kritik bir eşikten geçiyoruz.Artık hatanın telafisi olmayacak haftalardayız. Yönetim Kurulundaki arkadaşlarımız bugüne kadar elinden gelen maddi manevi ne varsa üzerlerine düşeni fazlasıyla yaptı.

Emeklerini fedakarlıklarına takdir etmek gerekir.Bizlerde tüm şehir olarak, tek yürek olmalı ve Batman Petrolspor maçını galibiyetle bitirmeliyiz. Bu noktada tüm camiamızı ve ilçe halkımızı, cumartesi günü oynanacak bu kritik maçta, takımın yanında olmaya, herkesin kendi imkanları nispetinde takıma katkı koymaya davet ediyorum.Futbolcu kardeşlerime buradan Batman Petrolspor galibiyeti için 100 bin lira prim desteği vereceğimi açıklamak istiyorum. Bu destekleri önümüzdeki haftalarda ilçemizin değerli iş adamlarımdan da bekliyorum.

Başka İnegöl başka İnegölspor yok. Futbolcu kardeşlerim, hepsi birbirinden değerli ve kaliteli insanlar. Kariyerleri ortada, bu maçı alarak camiamıza erken bayram yaşatacaklarını inanıyorum'' dedi.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
DİOP'UN ATTIĞI YUMRUK GÜME GİTTİ!
Yayınlanma 13 Nisan 2023, Perşembe 13:04:44
Güncelleme 13 Nisan 2023, Perşembe 13:04:53
BursaspordaBugün