HÜSEYİN CİMŞİR’DEN DİKKAT ÇEKEN AÇIKLAMA! “BİZİM DÖNEMİMİZDE DE VARDI”


Yayınlanma 21 Aralık 2022, Çarşamba 13:27:07
Güncelleme 21 Aralık 2022, Çarşamba 13:27:18
BursaspordaBugün

Bursaspor’un şampiyon futbolcusu Hüseyin Cimşir, “Bizim şampiyon olduğumuz günlerde de dosyalar fazlaydı. Biz o dönem espri yapardık aramızda bu galibiyet parası şu oyuncunun dosyasına gitti falan diye ama hiç böyle olmamıştı” dedi.

Bursaspor’un şampiyon futbolcusu Hüseyin Cimşir, gazeteci Atakan Kurt’un programına konuk oldu.

Yeşil-beyazlı takımda geçen günleriyle ilgili konuşan Cimşir, “Şampiyonluk için kurulan bir takım değildi.  Ama o takımın özelinde Ertuğrul Hoca’nın Beşiktaş’ta şampiyonluk yaşayamadı sonra Bursaspor’a geldi. Ömer Erdoğan Galatasaray görmüş şampiyon olamamış, Ali Tandoğan Beşiktaş görmüş şampiyon olamamış, Mustafa Keçeli ve Hüseyin Cimşir Trabzonspor’da şampiyon olamamış. Bu isimler diğer oyuncularla birlikte parladı ve çok güzel bir mesaj verdi” dedi.

"ALMAK İSTEYENE GÜZEL BİR MESAJ"
Daha önceki oynadıkları takımlarda şampiyon olamamaların sebeplerinin kendileri olmadığını ifade eden Cimşir, “Aslında doğru yapılanmanın doğru kadro mühendisliğinin neler yapılabileceğini gösterdik. O kadro yapılırken de bonservis verilen oyuncu da yoktu. Netice itibari ile tecrübeliler ile gençlerin birleşiminden ortaya çok güzel bir şey çıktı. Şampiyonlar Ligi oynadık, bir sonraki sene tekrar yarışın içinde olduk. Bizim o kadroda altyapıdan Serdar Aziz, Muhammed Demir, Eren Albayrak, İsmail Haktan Odabaşı gibi isimler vardı. Almak isteyen için güzel bir mesajdı Bursaspor” ifadelerini kullandı."İSTER İSTEMEZ ÜZÜYOR"
Takımın şimdiki haliyle de ilgili konuşan başarılı teknik adam, “Bursaspor’un şu anki durumuna ben de üzülüyorum. Ben orada 2 yıl oynadım şampiyonluk yaşadım. Şampiyonlar Ligi’nde oynadım. Bizim o günlerde de dosyalar fazlaydı. Biz o dönem espri yapardık aramızda bu galibiyet parası şu oyuncunun dosyasına gitti falan diye. O kadar dosya kapattıktan sonra ekonomi düzgün hale geldikten sonra şimdi şu hale gelmesine insan üzülüyor. Bursa futbol şehri. Oyuncu üretim fabrikası. O halde görmek ister istemez üzüyor” şeklinde konuştu.

"BAŞKAN TAKIMI DEĞİL KULÜBÜ YÖNETİYORDU"
İbrahim Yazıcı ile ilgili açıklamalarda bulunan Cimşir, “İbrahim Başkan değişik bir kulüp başkanıydı. Çok fazla soyunma odasına gelmez antrenman izlemez. Helikopterle gelir inerdi maçı izlerdi tekrar helikoptere biner giderdi. Şimdiki başkan profillerinden uzaktı. Başkan takımı değil kulübü yönetiyordu” dedi.Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
LİDER OYUNCU TRANSFERİ YOLDA!
Yayınlanma 21 Aralık 2022, Çarşamba 13:27:07
Güncelleme 21 Aralık 2022, Çarşamba 13:27:18
BursaspordaBugün