HOLLAND: "BELGRAD'DA BAŞIM BELAYA GİRERSE KİMİ ARAYACAĞIMI BİLİYORUM"


Yayınlanma 20 Ekim 2022, Perşembe 16:51:20
Güncelleme 20 Ekim 2022, Perşembe 16:51:20
BursaspordaBugün

Frutti Extra Bursaspor'da geçtiğimiz sezon forma giyen Holland, Bursa günleri ve Dusan Alimpijevic ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Geçen sezon Frutti Extra Bursaspor’daki başarılı performansının ardından EuroLeague ekibi Kızılyıldız’a transfer olan John Holland, Sportklub’a açıklamalarda bulundu.

Frutti Extra Bursaspor’daki günlerine değinen 33 yaşındaki deneyimli basketbolcu, Bursa macerasının çok özel olduğunu dile getirdi:

“Bursa’daki maceramın gerçekten özel olduğunu düşünüyorum. Efsanevi sonuçlar aldık. Bu başarı, EuroCup’ta oynayan birçok kişinin çabaladığı bir şey. Küçük bir takım büyük takımları bir kısmını yendi ve şampiyonluk için savaşma şansı yakaladı. Eğlenceliydi.”

John Holland, Bursaspor’dan önce bir dönem Kızılyıldız’ı çalıştıran Dusan Alimpijevic hakkında konuştu. Holland, 36 yaşındaki başantrenörden övgüyle söz etti:

“Alimpijevic kesinlikle bu seviyedeki en değerli koç. Sürekli maç kesitlerini izliyor, çalışıyor, analiz ediyor ve kendini geliştiriyor. O harika bir koç. Birlikte büyük başarılar elde ettik ve onun için en iyisini diliyorum. Transferimden sonra beni tebrik etti ve Belgrad’da bir şeye ihtiyacım olursa bana yardım edebileceğini söyledi. Burada başım belaya girerse, kimi arayacağımı biliyorum.”


Kaynak: eurohoops.net


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
ÇAĞATAY YILMAZ'DAN DİKKAT ÇEKEN AÇIKLAMA!
Yayınlanma 20 Ekim 2022, Perşembe 16:51:20
BursaspordaBugün