HELAL OLSUN SANA! ’BURSASPOR HAK ETTİĞİ YERE GELMELİ’ TALİMATI!


Yayınlanma 25 Nisan 2023, Salı 16:32:15
Güncelleme 25 Nisan 2023, Salı 16:32:35
BursaspordaBugün

Bursasporlu minik bir taraftar, 23 Nisan’da kısa süreliğine Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı oldu. Hasan Eren Turna isimli minik, Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Nurullah Yıldız’ı telefonla arayıp Bursaspor’un hak ettiği yere gelmesi için gerekli tüm çalışmaların yapılması talimatını verdi.

Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle tüm makamlar çocuklara kalırken, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı makamına da 3 yeni başkan oturdu. Makamını geleceğin başkanlarına devreden Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, tüm çocukların bayramını kutladı. 

Geleceğin belediye başkanlarını tek tek makam koltuğuna oturtan Başkan Alinur Aktaş, öncelikle Büyükşehir Belediyesi’nin hizmet alanı ve personel durumu hakkında bilgiler verip, yeni başkanların kent yönetimine dair hayallerini sordu.

YILDIZI’I ARADI BURSASPOR İÇİN TALİMAT VERDİ!

Başkanlık koltuğuna ilk oturan Hasan Eren Turna, Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Nurullah Yıldız’ı telefonla arayıp, Bursaspor’un hak ettiği yere gelmesi için gerekli tüm çalışmaların yapılması talimatını verirken, kendisi için de Bursaspor forması, futbol topu ve ailesi ile birlikte gideceği bir maç için bilet istedi. 


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPORLU GENÇLER KUPA İÇİN ANTALYA’YA GİTTİ!
Yayınlanma 25 Nisan 2023, Salı 16:32:15
Güncelleme 25 Nisan 2023, Salı 16:32:35
BursaspordaBugün