GALİP SAKDER’DEN AÇIKLAMA! “TRANSFER TAHTASI AÇILMADI AMA…”


Yayınlanma 04 Eylül 2022, Pazar 15:44:53
Güncelleme 04 Eylül 2022, Pazar 15:44:53
BursaspordaBugün

Bursaspor Divan Kurulu Başkanı Galip Sakder, zorlu sezon öncesi açıklama yaptı. Mali imkansızlıklar nedeniyle transfer tahtasının açılamadığını kaydeden Sakder,“Her şeye rağmen umutlu olmalıyız” dedi.

Bu sezon TFF 2. Lig Beyaz Gurup’ta mücadele edecek olan Bursaspor’un Divan Yönetim Kurulu Başkanı Galip Sakder, yeni sezonun yeşil-beyazlı takım için hayırlı olmasını diledi. Afyon deplasmanında oynanacak sezonun ilk maçı öncesi bir açıklama yapan Divan Yönetim Kurulu Başkanı Sakder bu dönemde camia olarak  kenetlenerek Bursaspor'a sahip çıkılmasını istedi.

"FUTBOLCULARIMIZA GÜVENMELİYİZ"

Mali imkansızlıklar nedeniyle transfer tahtasının açılamadığını kaydeden Sakder,

“Her şeye rağmen umutlu olmalıyız. Teknik heyetimiz ve genç kadromuza güvenmeliyiz. Kulüp olarak zor günlerden geçiyoruz. Tüm Bursa kenti olarak birlik olmalı ve kenetlenmeyiz" dedi.

SPONSORLARA TEŞEKKÜR

Bursaspor Yönetim Kurulu olarak başlatılan  'Armana  Sarıl’ ve ‘Yadigar Formaları'  kampanyalarına katılanlara teşekkür eden Sakder; "Loca satışlarımız başladı. İş dünyasının loca satın alarak Bursaspor'a katkı sağlamasını istiyoruz. Bu zor günlerde forma sırt sponsoru olan Atış Şirketler Gurubu'nun sağlık hizmetlerinde faaliyet gösterecek olan Meditown, forma göğüs sponsoru olan Zeplinx ve kol sponsoru olan Onur Zincir Marketleri’ne teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

50 BİN TL'LİK DESTEK

Bursaspor Yönetim Kurulu’nun ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ın her konuda büyük çaba sarfettiğini belirten Galip Sakder, aile şirketleri Altınpark Lunapark olarak kampanyalara 50 bin lira bağış yaparak katılacaklarını belirterek, tüm Bursasporluları kampanyaya destek olmaya davet etti.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR’DA TFF 2. LİG UYARISI!
Yayınlanma 04 Eylül 2022, Pazar 15:44:53
BursaspordaBugün