FETHİYE İDMAN YURDU, BURSA SPORUNA DAMGA VURDU! BOZBEY'DEN İSTEKLERİ VAR...


Yayınlanma 10 Mayıs 2024, Cuma 15:35:13
Güncelleme 10 Mayıs 2024, Cuma 15:35:32
BursaspordaBugün

Süper Amatör Lig’de şampiyon olarak Bursa’yı yeni sezonda Bölgesel Amatör Lig’de temsil edecek olan Fethiye İdman Yurdu, geleceğe de umutla bakıyor. Altyapı takımlarında da üstün başarılara imza atan Fethiye İdman Yurdu’nun Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’den de isteği var.

Bursaspor futbolunun önde gelen kulüpleri arasında yer alan Fethiye İdman Yurdu, bu sene önemli başarılara imza attı. Süper Amatör Lig’de gösterdiği performansla Bölgesel Amatör Lig’e yükselen Fethiye İdman Yurdu’nda yeni sezonda hedef çıtası da bir hayli yükseldi. Sadece A takım değil altyapıda da üst düzey başarılar elde eden kırmızı-beyazlılarda, U14, U15, U16, U17 ve U18 takımları Türkiye şampiyonalarına katılmaya hak kazandı. Futbol Okulları’nda da 400’ün üzerine öğrenciye sahip olan Bursa kulübü, adeta futbolcu fabrikasına dönüştü.

MUSTAFA BOZBEY’DEN İSTEĞİMİZ VAR

Fethiye İdman Yurdu Başkanı Abdullah Aksoy, yaptığı açıklamada başarılarının devam edeceğini belirterek, “Çok büyük bir emek veriyoruz. Bunun da karşılığını sportif anlamda almak gerçekten bizleri çok mutlu ediyor. Başta teknik direktörümüz Ertan Mandalıoğlu ve antrenörlerimiz olmak üzere, zor koşullarda ter döken, bizleri başarıdan başarıya götüren futbolcularımıza da minnetlerimi sunuyorum. Çalışmalarımızı Bursa Büyükşehir Belediye Fethiye Spor Tesisleri’nde sürdürüyoruz. Yeni sezonda BAL’da mücadele edeceğiz. Bu tesislerle alakalı Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Bozbey’den bize yardımcı olmasını talep ediyoruz. Transferlerimiz olacak. Şehir dışından gelen oyuncularımızın konaklayacağı, yemeğini yiyebileceği, rahat bir ortam oluşturmamız lazım. Bu konuda sayın Başkan Mustafa Bozbey’in bizlere bu tesisle alakalı yardımcı olacağına inanıyoruz” ifadelerini kullandı.
Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR’UN O BORCU ŞAŞIRTTI!
Yayınlanma 10 Mayıs 2024, Cuma 15:35:13
Güncelleme 10 Mayıs 2024, Cuma 15:35:32
BursaspordaBugün