FERDİNAND’DAN DELE ALLİ’YE BURSASPORLU ÖRNEK!


Yayınlanma 30 Ağustos 2022, Salı 10:51:49
Güncelleme 30 Ağustos 2022, Salı 10:51:49
BursaspordaBugün

Bir dönem Bursaspor’da forma giyen Anton Ferdinand, Del Alli’ye Türk taraftarların ne kadar hareketli olabileceğini yeşil-beyazlı takımda yaşadığı örneklerle açıkladı.

Bursaspor’da 2012-2013 sezonunda kiralık olarak forma giyen Anton Ferdinand, Beşiktaş’a transfer olan Dele Alli’ye uyarılarda bulundu.

"ÇOK ŞAŞIRMIŞTIM"
Bursaspor döneminde başına gelenlerini aktaran İngiliz futbolcu, "Taraftarlar oldukça tutkulu. Sakatlıktan döndüğüm bir maçı hatırlıyorum ve yedek kulübesindeydim ve maçın başlamasına hazırlanmak için oturuyordum. Masörümüz geldi ve havlu uzatmaya başladı. Buna anlam verememiştim ve neden diye sordum. Bana ‘'Başına bir şey gelirse diye başının üstüne koy diye' dedi. Gerçekten çok şaşırmıştım” ifadelerini kullandı.

"FUTBOLA OLAN TUTKULARI ŞAHANE"
Türk taraftarların ürkütücü olduğunu söyleyen tecrübeli oyuncu, “Futbola olan tutkuları gerçekten şahane. Daha önce duymadığım Bursaspor’da forma giydiğimde antrenmanlara çıkarken bin taraftar sizi bekliyor. Seni antrenman yaparken görmek istiyorlar, nasıl antrenman yaptığını görmek istiyorlar. Özellikle Beşiktaş maçından önce çünkü Beşiktaş ve Bursaspor çok büyük bir maçtı ve eğer iyi oynamazsan zaten taraftarlar sana bunu hissettiriyordu” şeklinde konuştu.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN | DIŞ HABERLER


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR’DA 18 FUTBOLCUNUN İŞLEMİ TAMAM!
Yayınlanma 30 Ağustos 2022, Salı 10:51:49
BursaspordaBugün