ESKİŞEHİRSPOR BAŞKANI AÇIKLADI! BURSASPOR, ESKİŞEHİR’E GİDİYOR…


Yayınlanma 11 Ağustos 2022, Perşembe 10:48:38
Güncelleme 11 Ağustos 2022, Perşembe 10:48:38
BursaspordaBugün

Eskişehirspor Başkanı Mehmet Şimşek yaptığı açıklamada bu ay sonu Bursaspor ile hazırlık maçı yapacaklarını ve stadyumun yarısını yeşil-beyazlı taraftarlara vereceklerini duyurdu.

Eskişehirspor Başkanı Mehmet Şimşek, dikkat çeken açıklamalara imza attı. Her iki takımında Afyon’da kamp yapması sonucu sosyal medyadan her iki takımın hazırlık maçı yapması yönünde bir baskı oluştu.

Bu durum karşısında harekete geçen Şimşek, Bursaspor’a resmi teklif götürdü. Bursasporlu taraftarların sosyal medya üzerinden Eskişehirspor’un yeni formaları hakkında çok güzel dileklerde bulunduklarını belirten Eskişehirspor Başkanı Mehmet Şimşek, sonrasında ise Bursasporlu yöneticilerin durumu fark etmeleri ile kendilerine ulaştıklarını ve bir hazırlık maçı yapmak istediklerini dile getirdi.


“SÜPER LİG’E NİSPET OLACAK”
Karşılıklı anlaşma sonucu bu ay sonu Eskişehirspor ile Bursaspor’un hazırlık maçı yapacaklarını ifade eden Başkan Şimşek; “Bu maç, Süper Lig’de taraftar bulamayan maçlara nispet olsun diye her iki takım tribünleri dolduracak ve şehir takımlarının gücünü göstereceğiz” şeklinde konuştu.

STADIN YARISI BURSASPOR TARAFTARINA VERİLECEK
Eskiden tribünleri yarı yarıya olduğunu ve koltukları doldurabilen takımların doldurduğunu aktaran Şimşek, “Bursasporlu tarafların tribünleri dolduracağını düşünüyoruz. Kale arkası ve deplasman tribünlerini onlar için açacağız. Eğer talebin çok dâhilinde ise daha fazla yerimiz var. İstiyoruz ki stadın yarısı Bursaspor diğer yarısı ise Eskişehirspor taraftarı ile dolsun. Hatta yan yana bile seyredebilirler” dedi.
BU HABERİN YORUMLARI
Harika bir fikir.Mükemmel bir ambians oluşur.Umarım gerçekleşir.Tıpkı eskisi gibi tatlı atışmalar birbirimizle yarışırcasına destek
11.08.2022 / 21:06:43
Tuğrul erez


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR’UN RAKİBİ ORDU!
Yayınlanma 11 Ağustos 2022, Perşembe 10:48:38
BursaspordaBugün