ERTEM ŞENER’DEN DİYARBAKIR’DA YAŞANAN OLAYLAR İLE İLGİLİ AÇIKLAMA!


Yayınlanma 27 Eylül 2022, Salı 10:42:45
Güncelleme 27 Eylül 2022, Salı 10:42:45
BursaspordaBugün

Ertem Şener, Beyaz Futbol’un Youtube hesabından Diyarbakır’da yaşanan olaylar ile ilgili açıklamalarda bulundu. Şener, Bursaspor ile Amedspor’un neden aynı grupta olduğunu ısrarla sordu.

TFF 2. Lig’in 6. haftasında Bursaspor, deplasmanda Amedspor ile deplasmanda karşı karşıya gelirken mücadeleye olaylar damga vurdu.

Konuyla ilgili Beyaz TV sunucusu Ertem Şener kanalın Youtube hesabından konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

“Yönetici patronu yönetebilmektir. Patronumu ben yönetirim. Hamit Altıntop’a söylüyorum. Patronum bana söyler ay sonunda artı eksi yapar. Yönetici patronu yöneten kişidir. Şimdi size soruyorum Amedspor ile Bursaspor’u niye aynı grubu koydunuz? Neden aynı gruptalar? Biliyorsunuz olay çıkacağını neden farklı gruplara koymadınız. Amedspor’a yazık değil mi? Bursaspor’a yazık değil mi? Taraftarlara yazık değil mi? İki taraf birbirini yiyor. Bunun ikinci yarısı var. Amedspor Afyon’a gidiyor. Şimdi bilmiyorum ama İnegöl de aynı grupta. Öyleyse de var ya çok ayıp. Aynı gruba koymayın neden koydunuz yahu Amedspor ile Bursaspor’u biliyorsunuz neler yaşandığını”


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Kesinlikle sonuna kadar haklı, Bursaspor ve Diyarbakırspor maçlarının olaysız geçmeyeceğini 7 yaşındaki çocuk bile bilir bunu TFF nasıl bilmez , tek suçlu TFF bir ceza verilecekse TFF ye verilmeli
29.09.2022 / 10:47:24
mehmet


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR'DAN DİKKAT ÇEKEN PAYLAŞIM! "HERKESİN SORUNUDUR..."
Yayınlanma 27 Eylül 2022, Salı 10:42:45
BursaspordaBugün