ERKAN KAMAT: “BU DURUMU KINIYORUM”


Yayınlanma 09 Ekim 2023, Pazartesi 19:03:32
Güncelleme 09 Ekim 2023, Pazartesi 19:03:40
BursaspordaBugün

Bursaspor’un eski başkanı Erkan Kamat, tüzükle ilgili önemli kararların alınacağı Divan Kurulu Toplantısı’na katılımın az olması nedeniyle, “Bu durumu kınıyorum” dedi.

Bursaspor eski başkanı Erkan Kamat, Divan Kurulu’nda konuşma yaptı. Kamat, “Bursaspor camiasında herkes her şeyi söylüyor. Ama maalesef kenetlenemiyoruz. Birbirimize olan kucaklayıcı davranışımızı bu çatı aldıkta gerçekleştiremiyoruz. O yüzden söz almak istedim. Divan Kurulu, Bursaspor’un kanunu… Tüzük’te en ufak hata yapılmaması lazım. Tüzükle ilgili önemli kararlar alacağız ama burada çok az sayıdayız. Bu durumu kınıyorum” dedi.

Erkan Kamat ayrıca, “Bursaspor’la şampiyonluk yaşadık, 3 yıl Avrupa kupalarına katıldık. Kulüp müdürümüz Osman Nuri Biçer’di. Bu kulübün ondan helallik alması lazım” ifadelerini kullandı.

Erkan Kamat son olarak, “1981 yılından bu yana kulübün içinde vakit geçirdim. Benim için hassas bir durum. Ailem kadar önemsediğim bir durum. Bursa’nın en önemli yeridir Bursaspor… Bu şehrin en önemli markasından bahsediyoruz. Bundan sonra bu kulübe daha çok önem ve ilgi gösterelim” şeklinde konuştu.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
METİN GENÇ’TEN İSTİFA AÇIKLAMASI! “VARSA DESTEKLENEN ADAY…”
Yayınlanma 09 Ekim 2023, Pazartesi 19:03:32
Güncelleme 09 Ekim 2023, Pazartesi 19:03:40
BursaspordaBugün