EREN TUNALI’DAN AÇIKLAMA! “BURSASPOR TARAFTARSIZ…”


Yayınlanma 02 Şubat 2023, Perşembe 13:39:09
Güncelleme 02 Şubat 2023, Perşembe 13:39:26
BursaspordaBugün

Bursaspor’un genç oyuncusu Eren Tunalı, bugün basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Eren, “Çorum FK maçında hedefimiz kesinlikle üç puan. Taraftarımız da arkamızda olursa maçı kazanırız. Bursaspor taraftarsız asla düşünülemez” dedi.

Bursaspor’un genç futbolcusu Eren Tunalı, Batman Petrolspor ve Çorum FK maçı ile ilgili olarak, “Batman çok zor bir deplasmandı. Böyle bir üç puana çok ihtiyacımız vardı. Saha ve hava şartları özellikle doğu bölgesinde bizim için zorlu oluyor. Ama önemli olan üç puandı ve biz üç puanı kazandık. Şimdi Çorum FK maçına bakacağız. O maç için de hedefimiz kesinlikle üç puan. İyi de hazırlanıyoruz. Hazırlıklarımızı tamamlayıp en iyi şekilde Çorum FK maçını da geçireceğimize inanıyorum” ifadelerini kullandı.

“SAKİN BİR ŞEKİLDE ARAMIZDA OLMALILAR”

Taraftarla ilgili düşüncelerini de paylaşan Eren Tunalı, “Taraftar bizim için her zaman itici bir güç. Şampiyonluk senesi de dahil. Bu kulübün en büyük yapı taşlarından birisi. Bursaspor taraftarsız asla düşünülemez. Bizi de sürekli destekliyorlar. Her maçımıza ilgi oluşuyor. Biliyorsunuz ceza tehlikemiz var. Çorum FK maçında da daha sakin bir şekilde arkamızda olmalarını, desteklemelerini istiyoruz. Her maça seyircimizi bekliyoruz” dedi.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
ÇORUM FK MAÇININ BİLETLERİ SATIŞA ÇIKIYOR!
Yayınlanma 02 Şubat 2023, Perşembe 13:39:09
Güncelleme 02 Şubat 2023, Perşembe 13:39:26
BursaspordaBugün