EREN TUNALI VE DENİZ AYDIN’DAN DUYGUSAL AÇIKLAMA!


Yayınlanma 08 Şubat 2024, Perşembe 14:22:38
Güncelleme 08 Şubat 2024, Perşembe 14:22:40
BursaspordaBugün

Bursaspor’un genç futbolcuları Eren Tunalı ve Deniz Aydın, duygusal açıklamalar yaptı. Eren, “2. Lig’de kötü sonuçlar alırken de bu formayı giymek çok üzücü bir şey” derken, Deniz, “Elimizden geleni yapıyoruz. Sonuç alamayınca kahroluyoruz” ifadelerini kullandı.

Bursaspor’un genç futbolcuları Eren Tunalı ve Deniz Aydın, 'Topa Değil Adama' isimli belgeselde Furano YouTube kanalına konuk oldu.

Eren, “Futbola Bursa sokaklarında başladım. Bursaspor sevgimi anlatmak çok zor. Kendimi tanımadan sevgim başladı. Aklımın futbola ermediği yaşta bile maçlara gidiyordum. Babamla beraber Atatürk Stadyuma gidiyorduk. Biz TFF 2. Lig’de şu takıma yenildik diye analiz yapıyorum ve bunu kabullenmek çok zor. Biz Bursaspor’un en iyi dönemlerinde hep tribündeydik. 2. Lig’de kötü sonuçlar alırken de bu formayı giymek çok üzücü bir şey. Bizi burayı umursamadığımızı düşünmeli çok üzüyor. 5 sene önce taraftarımızla omuz omuza beste söylüyorduk” dedi.

“SONUÇ ALAMAYINCA KAHROLUYORUZ”

Deniz Aydın ise, “Bursaspor’un kaleci olabilmeyi hayal bile edemiyorduk. Şu anda o formayı giymek nasip oldu. İnanılmaz bir mutluluk ve gurur. Ama bunun vermiş olduğu bir sorumluluk var. Layıkıyla taşımaya çalışıyoruz. 10 yaşından kulübe girdik, şimdi 22 yaşına geldik. Elimizden geleni yapıyoruz. Sonuç alamayınca kahroluyoruz” ifadelerini kullandı.

BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
YUSUF SERTKAYA: “KENDİMİZİ ÖLDÜRÜRÜZ ONLARI MAHÇUP ETMEMEK İÇİN”
Yayınlanma 08 Şubat 2024, Perşembe 14:22:38
Güncelleme 08 Şubat 2024, Perşembe 14:22:40
BursaspordaBugün