EREN GÜLER’DEN DİKKAT ÇEKEN HİKAYE!


Yayınlanma 13 Eylül 2023, Çarşamba 11:36:51
Güncelleme 13 Eylül 2023, Çarşamba 11:37:00
BursaspordaBugün

Geçen sezon yaşadığı sakatlıkla aynı günde Ankaraspor maçına çıkan ve fileleri havalandıran Eren Güler, o anları dikkat çeken ifadelerle anlattı.

Bursaspor Kulübü'nün sosyal medya hesaplarında yayınlanan videoda Eren Güler şunları söyledi: “Sezon başında hiçbir futbolcu böyle bir sakatlık yaşamak istemez. Hatta sakatlık hiç olmasın diye de takım daha antrenmanlara başlamadan ben kendim özel antrenörümle birlikte sakatlık önleyici çalışmalar da yapıyorduk. Ama işte nasip. Hani neyden çekinirsen o başına gelir… Aynı öyle de oldu. Bir şekilde onu atlatmam gerekiyordu. Hem psikolojik hem de fiziksel olarak… En hızlı şekilde atlatabilmek için kulübümün ve ailemin desteğini gördüm. Ellerinden geleni yaptılar.”

ÖMER PARMAKLA GÖSTERDİĞİM YERE TOPU ATTI!

Ankaraspor maçına yaşanan tesadüfe dikkat çeken genç futbolcu, “Tarihe baktım, tarih bir yerlerden tanıdık geliyor. Sakatlandığım günle aynı gün. ‘Geçen seneki bugüne tokat gibi cevap ver golü at’ dedim içimden. Ömer’le birlikte yedektik. Isınma esnasında Ömer’e diyorum, ‘O topu benim önüme at ben bir şekilde atarım’ diye. Altyapıda da sürekli böyle atıyorduk zaten. Ömer de maç esnasında parmağımla gösterdiğim yere sağolsun topu attı. Bana da kolay bir dokunuş kaldı.

BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
İLGİNÇ TABLO! BURSASPOR 6 YIL SONRA…
Yayınlanma 13 Eylül 2023, Çarşamba 11:36:51
Güncelleme 13 Eylül 2023, Çarşamba 11:37:00
BursaspordaBugün