EREN GÜLER: ‘ELİMDEN GELDİĞİ KADAR…’


Yayınlanma 08 Kasım 2022, Salı 15:12:06
Güncelleme 08 Kasım 2022, Salı 15:12:06
BursaspordaBugün

Bursaspor’da sakatlığı sebebiyle sezonu kapatan Eren Güler, sosyal medya hesabından bir paylaşım gerçekleştirdi. Güler, “. Bundan sonraki uzun serüvende takım arkadaşlarımın elimden geldiği kadar yanında olacağım” dedi.

TFF 2. Lig’in 3. Haftasında Bursa’da oynanan Batman Petrolspor maçında sakatlanan ve sezonu kapatan Eren Güler, sosyal medya hesabından bir açıklama paylaştı.

Düşüncelerini ve hislerini yazan Güler, “Hayalleri ve hedefleri olan her insanın önüne çıkabilecek olan engeller o kişinin gelişmesi için bir fırsattır aslında. Ben de bu sezona çok büyük hayallerle başlamıştım. Oynayabildiğim kadar maç, atabildiğim kadar gol hedefiyle takıma katkı sağlamak adına çalışmalarıma henüz takım toplanmadan 1,5 ay öncesinde özel antrenörüm ile başladım” dedi.

"MAALESEF SEZONU KAPATMIŞ BULUNMAKTAYIM"
Ligin başında bir sakatlık yaşadığını söyleyen Güler, “Henüz ligin 3. haftasında yaşadığım sakatlıktan dolayı maalesef sezonu kapatmış bulunmaktayım. Eskisinden daha da güçlü dönebilmek için çalışmalarıma yeniden başlıyorum. Bundan sonraki uzun serüvende takım arkadaşlarımın elimden geldiği kadar yanında olacağım” ifadelerini kullandı.

Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
ONURALP BİTİM BELÇİKA MAÇI ÖNCESİ KONUŞTU!
Yayınlanma 08 Kasım 2022, Salı 15:12:06
BursaspordaBugün