ENVER CENK ŞAHİN’DE DİKKAT ÇEKEN GELİŞME!


Yayınlanma 15 Temmuz 2023, Cumartesi 15:27:59
Güncelleme 15 Temmuz 2023, Cumartesi 15:28:10
BursaspordaBugün

Bursaspor’da yeni sezonda da forma giymesi istenen Enver Cenk Şahin’in, 8,5 milyon TL’lik isteği törpülenmek isteniyor. Yeşil-beyazlı yönetim, tecrübeli futbolcunun gereken indirimi yapması halinde somut girişimlerde bulunacak ve Cenk’i takımda tutmak için fedakarlık yapacak.

Bursaspor’la olan sözleşmesi 31 Mayıs’ta sonra eren Enver Cenk Şahin, veda paylaşımı yapmış ancak açık kapı bırakmayı da ihmal etmemişti.

Yıllık 8,5 milyon TL isteyen Enver Cenk Şahin’in bu isteğine olumlu cevap veremeyen yeşil-beyazlı yönetim, yine de tecrübeli oyuncuyu kadroda tutmak istiyor.

FEDAKARLIK BEKLENİYOR!

Bursaspor’da kaptanlık yapan Enver Cenk’in de yeşil-beyazlıları bu zor günlerinde yalnız bırakmak istemediği ve gereken fedakarlığı yapmaya hazır olduğu da öğrenildi.

Ancak bu fedakarlığın ne kadar olacağı merak ediliyor.

Bursaspor yönetiminin, 29 yaşındaki futbolcuya bir teklifte bulunduğu ve bekleye geçtiği öğrenildi.

BEKLEDİĞİ TEKLİFLER GELMEDİ!

Enver Cenk Şahin de farklı kulüplerle yaptığı görüşmeden beklediği rakamların çok altında teklif alması üzerine yeniden yeşil-beyazlı formaya sıcak baktığı da iddia edildi.

Bursaspor ile Enver Cenk Şahin arasındaki sözleşme pazarlığının kısa süre içinde olumlu ya da olumsuz çözüme kavuşması bekleniyor.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
İŞTE OZAN İSMAİL KOÇ VE TALHA YAKIN’DAKİ SON DURUM…
Yayınlanma 15 Temmuz 2023, Cumartesi 15:27:59
Güncelleme 15 Temmuz 2023, Cumartesi 15:28:10
BursaspordaBugün