ENVER CENK ŞAHİN KONUŞTU! “BU SORUMLULUĞU ÇOĞU FUTBOLCUNUN ALMASI GEREKİRDİ”


Yayınlanma 27 Temmuz 2022, Çarşamba 09:59:48
Güncelleme 27 Temmuz 2022, Çarşamba 09:59:48
BursaspordaBugün

Bursaspor Kaptanı Enver Cenk Şahin, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Şahin takımda kalmasıyla alakalı olarak, “Hiç ayrılmayı düşünmedim bu sorumluluğu çoğu kişinin alması lazımdı” dedi.

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele edecek olan Bursaspor’da çalışmalar sürüyor.

Bugün gerçekleştirilen sabah antrenmanı öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Kaptan Enver Cenk Şahin açıklamalarda bulundu.

“TÜM ŞEHİR BİRLİK OLMASI GEREKİYOR”
Geçtiğimiz sezon küme düşmeyle ilgili konuşan Şahin, “Tabi öncelikle benim içinde bir çok arkadaşım için de bu deneyim bir ilkti. Bursaspor için de ilk. Hepimiz için ilkti ama biz bunu atlatmak zorundayız. Bursaspor şampiyon olmuş bir camia bugünlerden kurtulacak güce sahip tabi ki burada şehrin de birlik olması lazım. Çok zor dönemden geçiyoruz bize genç oyunculara buradakilere bırakılmamalı bu iş. Tüm şehir olarak birlik olması gerekiyor. Bunu atmak zorundayız. Bursaspor’u hedeflediği noktalara taşımak istiyorsak herkes taşın altına elini koymalı. Birlik ve beraberlikle bu işin altından kalkmalıyız” dedi.

“BENİM DE PAYIM VAR”

Takımdan ayrılan arkadaşlarıyla da ilgili konuşan kaptan, “Tabi herkesin kendi kariyeri var ama biz geçen sene burada çok zor zamanlar geçirdik. Ben buraya geldiğim günden itibaren elimden geleni ortaya koymaya çalıştım. Çok kulüpte oynadım ama buradaki duyguyu hissetmedim. Camianın zor durumda oluşu, taraftarı, gibi etkenler beni çok etkiledi ve ben duygusal bir insanım. Bu takımın burada olmasında benim de payım var her ne kadar devre arasında gelmiş de olsam bunda bizim de hatalarımız var. Hatalarımızı ört pas etmek için kalmak istedim ayrılmayı hiç düşünmedim. Bu sorumluluğu çoğu kişinin alması lazımdı. Hepimizin hatalarından doğan bir sonuç bu. İnşallah bu takımı toparlarız” ifadelerini kullandı.

 


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu karakterli duruşun biz Bursasporluları ihya etti sağol kaptan Allah yüzünu kara çıkarmasın inşallah
27.07.2022 / 17:46:28
Hakan ozturk


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR’DAN ÇARPICI SIRALAMA!
Yayınlanma 27 Temmuz 2022, Çarşamba 09:59:48
BursaspordaBugün