EMİN ADANUR’DAN RECEP GÜNAY VE EKİBİNE ÇOK SERT CEVAP!


Yayınlanma 06 Ağustos 2023, Pazar 12:42:50
Güncelleme 06 Ağustos 2023, Pazar 12:42:57
BursaspordaBugün

Bursaspor Kulübü’nün transfer borçları ile ilgili yaptığı paylaşım sonrası eski ekip lideri Emin Adanur’dan çok sert yanıt geldi. Hayrettin Gülgüler dönemi yerine Emin Adanur dönemi olarak da gösterilen paylaşım sonrası Adanur, “Keşke kulüp başkansız kalsaydı. Siz art niyetlisiniz. Kulübü elinizde oyuncak ettiniz” gibi ifadeler kullandı.

Emin Adanur’un açıklaması şu şekilde: “3.000.000 Euro'dan fazla olarak zamanında verdiğim parayı bağış yaptım, yaptığım hatalara bir nebze camiada beni bağışlasın diye. Ali Başkanda hatalar yaptı, sorsan binkere pişmandır zaten, düzeltmek için ise göreve herzaman hazır, bedel ödemeye hazır. Siz naptınız peki? Geldiğiniz gün destekledik, niye? Kulüp Başkansız kalmasın, geçici bir süre emin ellerde olsun diye. Görünen şu, keşke başkansız kalsaydı!"

"KULÜBÜ ELİNİZDE OYUNCAK ETTİNİZ!"

Adanur şöyle devam etti: "Geldiğiniz günden beridir bir kaos oluşturma peşindesiniz, sürekli birilerinin geçmişte 100’lerce kez kabul ettiği pişmanlıklarını yüzüne vurup, camiayı kışkırtmaya çalışıyorsunuz. Bu işleri bırakın, bakın Ali Ay'ın bugün hevesi varken, bırakın adam göreve gelsin, bu yaptıklarınıza ileride çok pişman olursunuz, hadi biz gençtik-deneyimsizdik ama siz şu an direk ART niyetlisiniz.. Kulübü elinizde oyuncak yaptınız.”


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR’UN MAÇI VAR!
Yayınlanma 06 Ağustos 2023, Pazar 12:42:50
Güncelleme 06 Ağustos 2023, Pazar 12:42:57
BursaspordaBugün