EFSANE FUTBOLCUDAN ENES ÜNAL’A ÖVGÜ DOLU SÖZLER!


Yayınlanma 14 Haziran 2023, Çarşamba 11:09:21
Güncelleme 14 Haziran 2023, Çarşamba 11:10:03
BursaspordaBugün

Real Madrid ve İspanya Milli Takımı'nın eski futbolcusu Fernando Morientes, Getafe forması giyen Bursaspor’un gururu Enes Ünal ile ilgili konuştu. Morientes, "İleride çok daha iyi bir kariyere sahip olacağını düşünüyorum" dedi.

Eski futbolcu Fernando Morientes, bel fıtığı tedavisi için Türkiye'ye geldi.

İstanbul'un Şişli ilçesinde bulunan Fulya'daki özel bir klinikte muayene edilen İspanyol yıldıza, regresyon ve robotik lazer tedavisi işlemleri yapıldı. Uygulanan tedavinin sonrasında basın mensuplarına açıklamada bulunan Fernando Morientes, birçok futbolcunun omurga konusunda sıkıntı yaşadığını vurguladı.

Kariyeri boyunca sırt ve omurga bölgesinde çok ağrı çektiğini ifade eden Morientes, "Birçok futbolcu kalbiyle ilgili ya da fiziğiyle alakalı kontrolden geçiyor. Ama sırt ve omurgayla ilgili kontrol yaptırmıyor. Şunu söylemeliyim ki oyuncular uzun bir kariyer hedefliyorsa, bu sorunu arkada bırakmamalıyız" diye konuştu.

“ENES ÜNAL ÇOK İYİ BİR KARİYERE SAHİP OLACAK”

UEFA Şampiyonlar Ligi finalini izlediğini ve iki takımın da gayet iyi bir mücadele ortaya koyduğunu aktaran Fernando Morientes, La Liga ekiplerinden Getafe forması giyen milli oyuncu Enes Ünalile ilgili ise övgü dolu ifadeler kullandı.

Morientes, Enes Ünal ile ilgili olarak, “Kesinlikle çok iyi bir sezon geçirdi. Çok iyi performans gösterdi. Son dönemde bir sakatlık geçirdi ama gelişmeye devam ettiğini görüyorum. İleride çok daha iyi bir kariyere sahip olacağını düşünüyorum” diye konuştu.

BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR TARAFTARI KONYA’YA GİDECEK!
Yayınlanma 14 Haziran 2023, Çarşamba 11:09:21
Güncelleme 14 Haziran 2023, Çarşamba 11:10:03
BursaspordaBugün