DUSAN ALİMPİJEVİC’TEN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR! “OYUNCULARIMIZ SAVAŞTIĞI İÇİN…”


Yayınlanma 10 Kasım 2022, Perşembe 12:47:30
Güncelleme 10 Kasım 2022, Perşembe 12:47:30
BursaspordaBugün

Frutti Extra Bursaspor Başantrenörü Dusan Alimpijevic, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Alimpijevic, “Biz oynadığımız liglerde en iyi 6-7-8 bütçeden biri değiliz. Oyuncularımız savaştığı için bu durumdayız” deid.

EuroCup ve Türkiye Sigorta Basketbol Ligi’nde başarılı bir grafik çizen Frutti Extra Bursaspor’da başantrenör Dusan Alimpijevic, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

"GAYET İYİ DURUMDAYIZ"
Sezona gayet iyi başladıklarını söyleyen Alimpijevic, “Beklentinin üstü başladık ama sonrasında gelen birkaç mağlubiyet yavaşlama göstermiş gibi olabilir ama gayet iyi durumdayız. Hala 6 maç kazanmış 3 maç kaybetmiş durumdayız ama sezona iyi bir başlangıç yaptığımızı söyleyebiliriz” deid.

"GURUR DUYUYORUM"
Beklentiler üzerine konuşan Sırp antrenör, “Tekrar hatırlatmam gerekir ki bu kulübün Avrupa kupalarında oynadığı 3. sezon biz Avrupa kupalarında ilk galibiyetimizi 2 sene önce aldık. Bu yükselen beklentiyi anlıyorum. Biz bu iyi gidişata devam edip sağlıklı düşünüp mantıklı devam etmemiz gerekiyor. Özellikle taraftarlarımız ve tüm camiaya bu takımın baş antrenörü olarak teşekkür ediyorum. Bize verdikleri destek bizi çok başka yerlere götürdü. Bu kulüpte çalıştığım için gurur duyuyorum” ifadelerini kullandı.

"EN İYİ BÜTÇELERDEN DEĞİLİZ"
Geçen sene final oynadıklarını söyleyen Alimpijevic, “Bu sezon daha farklı hedeflerimiz var. Şu an içinde bulunduğumuz durumda söz verebileceğim tek şey bu takımın vazgeçmeyi reddettiği sonuna kadar savaşacağı ve farklı durumlara gelebileceğidir. Biz en iyi 6-7-8 bütçeden biri değiliz. İçimizde bulunduğumuzda durum oyuncularımız çok savaştıkları için şu an bu durumdayız” şeklinde konuştu.

"VENEZIA'NIN 11,12 MİLYON EURO..."
Şu an kulüp organizasyonu olarak farklı bir seviyede olduklarını söyleyen Sırp antrenör, “Şu anda EuroCup’ta grubumuzda olan Venezia’nın 11-12 milyon Euro arasında bütçesi var. Badolana aynı şekilde Gran Canaria aynı şekilde ama tabi insanlar bunu konuşmuyor” dedi.

Aynı desteği gördüğümüzde buna devam edecek olmamız Aynı desteği görmek istiyoruz.


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR’DA 2 İSİM SINIRDA!
Yayınlanma 10 Kasım 2022, Perşembe 12:47:30
BursaspordaBugün