ÇAĞATAY YILMAZ’LA İLGİLİ FLAŞ AÇIKLAMA!


Yayınlanma 27 Ekim 2022, Perşembe 17:16:58
Güncelleme 27 Ekim 2022, Perşembe 17:16:58
BursaspordaBugün

Bursaspor Teknik Direktörü Tahsin Tam, Çağatay Yılmaz’la ilgili olarak, “Özel hayat ve arkadaşlarıyla olan iletişimi gözlemledik. Bildiğim ve söylemek istemediğim birçok şey var. Kendisine zarar vermek istemiyorum” dedi. Tecrübeli çalıştırıcı ayrıca Çağatay’la ilgili altyapıdan gelen raporların da iyi olmadığını söyledi.

Bursaspor Teknik Direktörü Tahsin Tam, Çağatay Yılmaz’la ilgili önemli açıklamar yaptı.

Tecrübeli teknik adam, “Çağatay yılmaz altyapıda çalışıyor. Kendisine değer katacak takımda oynaması için fırsat sunduk. Aldığımız raporlar, çok iyi durumda olmadığı ile ilgili… Çağatay sosyal bir çocuk. Hayatın içinde iletişim kuracağım insan sayısı epey fazla. Farklı da anlatabiliyor olayları. İnşallah hayatında başarılı olur. Ben ona fazlasıyla şans verdim.

Özel hayat ve arkadaşlarıyla olan iletişimi gözlemledik. Bildiğim ve söylemek istemediğim birçok şey var. Kendisine zarar vermek istemiyorum. Umarım çok başarılı olur ve iyi yerlere gelir. Kendisini yeniler ve objektif bir özeleştiri yapar. Altyapıdan olumlu rapor gelirse neden olmasın? Ama o sinyaller bana gelmedi. Hayatını iyi yönetmesini öğrenmesi gerekiyor. Geçen sene Amed’te oynayamadı, Niğde’ye gitti, Niğde küme düştü. Sempatik bir çocuk. Herkesle iletişim kurup sorunlarını anlatıyor olabilir. Bizim için raporlar önemli.”


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR’A PFDK’DAN CEZA!
Yayınlanma 27 Ekim 2022, Perşembe 17:16:58
BursaspordaBugün