ÇAĞATAY YILMAZ SÖZ VERDİ!


Yayınlanma 25 Mayıs 2023, Perşembe 10:32:34
Güncelleme 25 Mayıs 2023, Perşembe 10:32:48
BursaspordaBugün

Bursaspor'un yetenekli futbolcusu Çağatay Yılmaz, "Önümüzdeki yıl zirveye oynayacak bir Bursaspor’un sözünü şimdiden veriyorum” dedi.

Bursaspor’a ligin ikinci yarısında dahil olan Çağatay Yılmaz, sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

"GEREKLİ DERSLERİ ÇIKARDIM"
Kendisi ve takımı için zor bir sezonun geride kaldığını söyleyen Yılmaz, “Gerekli dersleri çıkardım. En zor kısmı oynamadan geçen ilkyarı oldu. Bir futbolcu için toptan, sahadan ve taraftarından uzak kalmak cezaların en büyüğü. Aslında böyle bir durumla karşılaşacak herhangi bir hatam da olmadı. Bunların hepsini geride bıraktım ve sadece işime odaklandım. Kimseye cevap verme amacıyla değil, sadece takımımın başarısı için mücadele ettim. Attığım goller, yaptığım asistler eğer Bursaspor’umuzu bir adım ileriye taşıdıysa ne mutlu bana” dedi.

SÖZ VERDİ
Bu sezonu bir şekilde bitirdiklerini söyleyen yetenekli krampon,  “Şimdi daha iyisini başarmak için yeni bir meydan okuma zamanı geldi. Bu performansımın altına düşmemek adına daha çok çalışıp, daha çok mücadele edeceğim ve en önemlisi Bursasporumuzu layık olduğu yere çıkarmak için tüm performansımı ortaya koyacağım. Bu sezon bana desteğini esirgemeyen, en zor anımda bile varlıklarını hissettiren taraftarımıza çok teşekkür ediyorum. Önümüzdeki yıl zirveye oynayacak bir Bursaspor’un sözünü şimdiden veriyorum” şeklinde konuştu.

Taraftarla da ilgili konuşan Yılmaz, sözlerini şu şekilde tamamladı:

“İkinci yarının büyük bir bölümünde taraftarımızdan uzak kaldık. Önümüzdeki sezon onların desteğiyle çok daha iyi yerlere geleceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. İçinde yeşil beyaz sevgisi barından herkese şükranlarımı sunuyorum. Her şey büyük, şampiyon Bursaspor için”


Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
ENES ÜNAL ÇOK ÜZDÜ! GEÇMİŞ OLSUN EVLAT…
Yayınlanma 25 Mayıs 2023, Perşembe 10:32:34
Güncelleme 25 Mayıs 2023, Perşembe 10:32:48
BursaspordaBugün