BÜYÜKŞEHİR'DE GALİBİYET COŞKUSU! CEMAL BORA ŞENSOY...


Yayınlanma 25 Ocak 2023, Çarşamba 14:32:02
Güncelleme 25 Ocak 2023, Çarşamba 14:32:09
BursaspordaBugün

Bursa Büyükşehir Belediyespor Başantrenörü Cemal Bora Şensoy, Cizre Belediyespor karşısında kritik bir galibiyet aldıklarını söylerken, “Bundan sonraki maçlarımız kolay geçmeyecek. Altekma maçı da bizim için önemli” diye konuştu.

AXA Sigorta Efeler Ligi metin Görgün sezonunun 16. haftasında sahasında Cizre Belediyespor’u mağlup eden Bursa Büyükşehir Belediyespor’da Başantrenör Cemal Bora Şensoy, ligdeki konumları açısında önemli bir galibiyet aldıklarını söyledi.  İkinci yarıya istediğimiz sonuçları alarak başlayamadıklarını söyleyen Cemal Bora Şensoy, “Cizre Belediyespor ise bizim aksimize flaş galibiyetlerle başladı. Bizim açımızdan bu maç ligdeki sıralamamızı tekrar yukarıya taşımak için hem de mağlubiyet serimizi sonlandırmak için oldukça önem taşıyordu. Bu maçı evimizde kazandığımız için mutluyuz” ifadelerini kullandı.


 
Ligde kalan maçların hiçbirinin kolay geçmeyeceğini belirten Cemal Bora Şensoy, “Şimdi önümüzde Altekma maçımız var. Onlar da ligde tutunabilmek için önemli bir mücadele veriyorlar. Bundan sonraki maçların hiçbiri kolay geçmeyecek. Bu açıdan Altekma maçını ayrıca önemsiyoruz. Önümüzde 2 haftalık bir deplasman sürecimiz olacak. Bu iki haftayı da kayıpsız atlatmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

Kaynak: BURSASPORDA BUGÜN


BU HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu sen yap!


SEN DE YORUMUNU PAYLAŞİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
BURSASPOR ISINIYOR!
Yayınlanma 25 Ocak 2023, Çarşamba 14:32:02
Güncelleme 25 Ocak 2023, Çarşamba 14:32:09
BursaspordaBugün